آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

اسامی بازیگران سریال آقای قاضی شعبه ۱۲۱ به همراه بیوگرافی آنها

با آماده شدن فصل دوم سریال آقای قاضی در اینجا اسامی بازیگران سریال آقای قاضی شعبه ۱۲۱ به همراه بیوگرافی آنها بررسی خواهیم کرد.

در ادامه فصل اول، این‌بار هم بهزاد خلج ایفاگر نقش آقای قاضی است. یکی از مهمترین نکات قوت این مجموعه، ملموس بودن دادگاه‌ها و شیوه متفاوت مراوده قاضی با شاکیان و پرونده است.
خلاصه داستان سریال آقای قاضی شعبه ۱۲۱«آقای قاضی» مجموعه است که براساس پرونده‌های مختلف قضایی ساخته شده و قرار است در خلال ماجراهایی که بین شاکی و متشاکی و قاضی رخ می‌دهد یک آموزش حقوقی هم به مخاطبان داده شود.

اسامی بازیگران سریال آقای قاضی شعبه ۱۲۱

بهزاد خلج که در جشنواره سال گذشته موفق شد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل مرد را برای بازی در فیلم «مجنون» از آن خودش کند یکی از مهم‌ترین برگ برنده‌های «آقای قاضی» است.
تمامی بازیگران سریال «اقای قاضی» به استثنای بهزاد خلج از بین هنرجویان بازیگری انتخاب شده‌اند.
خلج در ارتباط با پرونده‌های مختلف، در نقش یک قاضی سخت‌گیر اما در عین‌حال شوخ‌طبع ظاهر می‌شود و سعی می‌کند مدیریت دادگاه را به نحوی پیش ببرد که نه برای مخاطبان خسته‌کننده باشد و نه ذره‌ای از باورپذیری آن کم شود. خیلی‌ها تا مدت‌ها گمان می‌کردند بهزاد خلج واقعا قاضی است و اتفاق‌های داخل دادگاه کاملا واقعی هستند.
نکته قابل توجه اینجاست که با وجود انتخاب بازیگران ناشناس برای بازی در اپیزودهای مختلف «آقای قاضی»، هیچ‌وقت از آنها بازی تصنعی ندیده‌ایم. کاملا مشخص است که بازیگران با حساسیت زیادی انتخاب می‌شوند و کارگردان کاملا تلاش می‌کند همه‌چیز واقعی به نظر برسد. مسولیت انتخاب بازیگران این پروژه بر عهده «کیومرث مردای» است که در این مسولیت روژه‌هایی چون «زخم کاری»، «منصور»، «هناس»، «مجنون»، «آبی روشن» و… را در کارنامه دارد.

باید دید «آقای قاضی» در فصل جدید به چه صورت خواهد بود و این‌بار در شعبه ۱۲۱ ماجراها به چه سمتی خواهند رفت.

اسامی بازیگران سریال آقای قاضی شعبه 121 به همراه بیوگرافی آنها

بیوگرافی بهزاد خلج در نقش قاضی

بهزاد خلج (زادهٔ ۳۱ فروردین ۱۳۵۴) بازیگر اهل ایران است. او برای بازی در مجنون (۱۴۰۲) برندهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر شد.

او بازیگری را از تئاتر آغاز کرد و برای اولین بار در سال ۱۳۹۴ در سریال مرز خوشبختی ایفا نقش کرده‌است. از دیگر نقش‌های او می‌توان به رسول در سریال پوست شیر و اسماعیل در حیثیت گمشده اشاره کرد. همچنین در سریال آقای قاضی که در سبک درام دادگاهی ساخته شده‌است خلج نقش قاضی را دارد.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.