آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

واقعیت مرگ دکتر سمیرا آل سعیدی چه بود؟ او قبل از خودکشی به همکارانش گفته بود!

خانم دکتر سمیرا آل سعیدی، استاد دانشگاه و فوق تخصص روماتولوژی در تهران جانش را از دست داد.

دکتر سمیرا آل سعیدی فوق تخصص روماتولوژی درگذشت. وی روز قبل، پلن دارویی خودکشی خود را با رزیدنت ها مطرح کرده، آنها موضوع را جدی نگرفته و سر به سر وی هم می گذارند. از او یک فرزند به یادگار مانده است.

 

واقعیت مرگ دکتر سمیرا آل سعیدی چه بود؟ او قبل از خودکشی به همکارانش گفته بود! واقعیت مرگ دکتر سمیرا آل سعیدی چه بود؟ او قبل از خودکشی به همکارانش گفته بود! واقعیت مرگ دکتر سمیرا آل سعیدی چه بود؟ او قبل از خودکشی به همکارانش گفته بود!

 

متن پیام تسلیت رئیس بیمارستان شریعتی تهران:

وبشّر الصّابرین الّذین إذا أصابتْهمْ مصیبهٌ قالوا إنّا للّه و إنّا إلیْه راجعون

خبر اندوه بار درگذشت دکتر سمیرا آل سعیدی دانشیار روماتولوژی و عضو مرکز تحقیقات روماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران موجب تأثر و تألم جامعه دانشگاهی گردید.

ایشان پزشکی دانشمند و استادی پرتلاش و با اخلاق بود که دردوران خدمت خویش در این دانشگاه، با اشتیاقی وصف ناپذیر در عرصه آموزش، پژوهش و درمان بیماران بی وقفه در تلاش بود و مراتب علمی را با جهد و کوشش فراوان و زحمات بی شائبه طی می کرد.

دکتر آل سعیدی جزو نوابغ و افتخارات دانشگاه بود و از دست دادن ایشان غم بزرگی را بر پیکر دانشگاه و بیمارستان به جای گذاشت و یاد ایشان برای همیشه برقلب و ذهن ما نقش خواهد بست.

اینجانب ضمن ابراز مراتب تسلیت و همدردی با خانواده معزز ایشان، اساتید محترم، دانشجویان گرامی و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران و جامعه روماتولوژی کشور، برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

دکتر احمدرضا جمشیدی

رئیس بیمارستان شریعتی

 

 

 

 

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.