آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

درباره ما

صفحه فردا که در هفته اول شهریور ماه ۱۴۰۲ آغاز به کار کرده تلاش دارد صحیح ترین اخبار سیاسی،اقتصادی، اجتماعی، هنری و ورزشی را به درست ترین شکل ممکن به دست مخاطب برسد.صفحه فردا وابسته به هیچ گروه و سازمانی نیست و به صورت مستقل کار می کند.
آمار رسمی می‌گوید در ایران حدود ۱۵۰۰ سایت خبری وجود دارد اما تعداد معدودی از آن‌ها موفق هستند. رمز و راز موفقیت این سایت‌ها را مورد بررسی قرار دادیم.
سامانه جامع رسانه‌های کشور می‌گوید، هم‌اکنون هزار و ۴۱۸ پایگاه(سایت) خبری در کشور، در حال فعالیتِ با مجوز هستند. این، البته با آمار ۷۲هزار سایت خبری که در سال ۱۳۹۲ توسط معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران اعلام شد، بسیار متفاوت است. در میان تناقض این دو آمار، حتی اگر به آمار رسمی یعنی همان ۱۴۰۰ سایت تکیه کنیم، باز نمی‌توان این ادعا را رد کرد که مردم کشور ما با تعداد زیادی از سایت‌های خبری روبه‌رو هستند. سایت‌هایی که البته حالا با چالشی به نام کانال‌های خبری تلگرامی روبه‌رو شده‌اند و روزبه‌روز از میزان کلیک‌هایشان کاسته می‌شود. با این حال، هنوز هم دود از کنده برمی‌خیزد و در میان برترین کانال‌های خبری تلگرام هم نام چند سایت خبری دیده می‌شود.

راه های ارتباط با ما

صاحب امتیاز و مدیر مسئول:‌ مهتاب دهقانی

نشانی دفتر: تهران ، خ شریعتی، خ شهید کلاهدوز، خ شهید نعمتی، نبش خ شهید رزمجوبین، پلاک ۵۶، طبقه همکف

تلفن: ۲۲۶۰۶۹۰۵

نمابر: ۲۲۶۴۰۳۴۶

کد پستی: ۱۹۳۹۷۴۴۷۶۱

رایانامه: safhefarda@gmail.com