آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

گفتگو با رابعه اسکویی ؛ از مهاجرت تا لاغری و شایعات اطرافش

رابعه اسکویی بارها و بارها حاشیه هایی برای خود ایجاد کرد، از مهاجرت تا عمل لاغری و خواستگاری مازیار لرستانی از او، صحبت های این بازیگر توانا را خواهیم خواند.

رابعه اسکویی بازیگر سریال‌های طنز می‌گوید تیم والیبال هنرمندان زن را تاسیس کرده و در آن سال‌ها هدیه تهرانی، مهتاب کرامتی و نیکی کریمی در این تیم بازی می‌کردند و در بین آنها هدیه تهرانی والیبالیست بهتری بود.

او مهاجرت چند ساله‌اش به ترکیه را حاصل شرایط آن زمان می‌داند و معتقد است تجربه‌ی ناکامی بود.

این بازیگر با بیان خاطره‌ای از خوابیدن خود در کنسرت یکی از بزرگان موسیقی سنتی گفت: آثار همه‌ی خواننده‌ها را از آهنگ‌های سنتی تا امیر تتلو را دوست دارم.

او که در فیلم شیرین عباس کیارستمی حضور داشته، گفت: همیشه فکر می‌کردم چشم‌های آقای کیارستمی مشکلی دارد و به همین خاطر همیشه عینک آفتابی به چشم دارند. در پشت صحنه‌ی فیلم شیرین این موضوع را با او مطرح کردم که با خنده‌هایش همراه شد و بعد از برداشتن عینک متوجه شدم اشتباه می‌کردم.

گفتگو با رابعه اسکویی

این بازیگر که نخستین تجربه‌اش بازی در فیلم سگ‌کشی بهرام بیضایی بوده می‌گوید با خواندن شعری کودکانه در تست بازیگری این فیلم انتخاب شدم.

رابعه اسکویی که در برنامه‌ی اینترنتی عیدیhd حضور داشت گفت که مهران مدیری و حضور در سریال پلاک ۱۴ او باعث مشهور شدنش در تلویزیون شد.

گفتگو با رابعه اسکویی

این بازیگر می‌گوید: اولین ‘دختر تپل’ در فیلم‌ها و سریال‌های ایران بودم و همچنین نخستین تصویر دویدن یک خانم در سریال‌های صداوسیما هم برای من بود.

رابعه اسکویی درباره‌ی کاهش وزن خود نیز گفت که عمل کرده و ۴۰ کیلو کاهش وزن داشته است.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.