آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

پیش بینی قیمت دلار فردا شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ | بازگشت دلار به کانال ۶۲ هزار تومان

در این پست از صفحه فردا درباره پیش بینی قیمت دلار فردا شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ آورده ایم. سیرنزولی قیمت‌ها درحالی در بازار ارز ادامه دارد که هم اکنون قیمت دلار در بازار تهران به کانال ۶۲ هزار تومان بازگشته است.

کاهش قیمت ها در بازار طلا و ارز درحالی ادامه دارد که هم اکنون قیمت دلار در کف بازار به کانال ۶۲ هزار تومان بازگشته است؛ ضمن اینکه دلار فردایی نیز بین دلال‌ها در کانال ۶۱ هزار تومان معامله می شود.

سیرنزولی قیمت ارز در بازار بعد از نمایش اقتدار نظامی کشورمان در مقابل اسرائیل آغاز  و با کاهش تنش ها در منطقه ادامه دار شد.فعالان بازار ارز می گویند خیال بازار از تنش‌های سیاسی راحت شده و به همین دلیل درحال تخلیه هیجانات هفته های قبل است.

بازاری‌ها می گویند از دیروز جو بازار کاملا فروشنده است و خریداری حاضر به خرید در این قیمت‌ها نیست؛ خریداران دست نگه داشته‌اند تا در قیمت‌ها پایین تر خرید کنند.

هم اکنون دلار در کف بازار تهران به کانال ۶۲ هزار تومان بازگشته ولی در کانال‌های تلگرامی طبق روال قبل دلار یکی دو هزار تومان گرانتر قیمت گذاری می شود! دلار تهران الان ۶۲ هزار و ۹۰۰ تومان و هرات ۶۲ هزار و ۲۷۰ تومان قیمت خورده است.

به اعتقاد کارشناسان اقتصادی، ریزش قیمت‌ها در بازار طی روزهای آینده هم ادامه خواهد داشت و احتمال بازگشت دلار به کانال ۵۰ هزار تومانی در هفته‌ آینده بالاست.

قیمت دلار در هفته اول اردیبهشت متاثر از کاهش ریسک‌های سیستماتیک و آرامش سیاسی با بازدهی منفی و کاهش ۲۴۵۰ تومانی بسته شد. اسکناس دلار در حالی افزایش‌های شارپی فروردین را پشت‌سر گذاشته که در کریدور ششم جا خوش کرده و منطقه قیمتی دلار محدوده مذکور است که قیمت در آن تثبیت شده است.

افت پلکانی دلار ادامه دارد

تحلیلگران بازارهای مالی به تحرکات قیمت تتر اشاره می‌کنند و  می‌گویند، تتر نتوانست بالای ۶۵ هزار و ۸۰۰ تومان تثبیت شود و می‌تواند در شرایط بسیار مساعد سیاسی تا منطقه ۶۳ هزار و ۲۰۰ تومان تحرکات کاهشی داشته باشد و در شرایط خوش‌بینانه برای تتر می‌توان محدوده ۶۲ هزار و ۳۰۰ تومانی را در نظر گرفت.

بازگشت تتر به کانال ۶۳ هزار تومان

قیمت درهم کاهش ۱۴۰ تومانی داشت و با رقم ۱۷ هزار و ۱۲۰ تومان بسته شد. تتر  با کاهش ۳۰۰ تومانی با رقم ۶۳ هزار و ۸۰۰ تومان معامله شد.

قیمت پوند انگلیس با کاهش ۳۰۰ تومانی روی رقم ۷۹ هزار و ۳۵۰ تومانی ایستاد. یورو نیز با ۵۰۰ تومان کاهش در کف کانال ۶۸ هزار تومانی بسته شد.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار در آخرین روز معاملاتی هفته برخلاف روزهای گذشته تغییر قیمت نداشت. اسکناس دلار با رقم ۴۴ هزار و ۳۸ تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۱ هزار و ۱۱۸ تومان عرضه شد.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.