آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

ویژه برنامه های عید قربان از شبکه های تلویزیونی در ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ + فیلم های سینمایی امروز

در این مطلب لیستی لز ویژه برنامه و فیلم های سینمایی انتخاب شده در روز عید سعید قربان برای پخش از تلویزیون کشورمان آمده که خواهیم خواند.

شبکه های سیما به مناسبت عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت، برنامه هایی با رویکرد عید بندگی را پخش خواهند کرد.

پخش نماز عید سعید قربان از دانشگاه تهران، حرم امام رضا(ع) و حرم حضرت معصومه(س)، مولودی‌خوانی و نماهنگ، بخشی از تدابیر پیش بینی شده در شبکه های تلویزیونی است.

پخش نماز عید قربان از آنتن شبکه یک

نماز عید قربان در روز دوشنبه ۲۸ خرداد ماه به صورت زنده از دانشگاه تهران روی آنتن شبکه یک می رود.

همچنین برنامه «صبح بخیر ایران» روز دوشنبه ۲۸ خرداد ماه با حال و هوای عید قربان ساعت ۶ پخش می شود و نماز عید سعید قربان نیز ساعت ۸ از همین آنتن پخش می شود.

در روز دوشنبه همزمان با عید بزرگ قربان فیلم سینمایی «ابراهیم خلیل الله» نیز ساعت ۱۶:۱۵ روی آنتن می رود.

«صبحانه ایرانی» شبکه دو با رویکرد عید قربان

«صبحانه ایرانی» با میهمانان ویژه و با حال و هوای عید قربان دوشنبه ساعت ۷ صبح از شبکه دو پخش می شود.

مسابقه «صدر در صد» نیز با فضای شاد و فیلم سینمایی «دنیای آرمان» نیز در جدول پخش این شبکه قرار دارد.

پخش نماز عید قربان حرم امام رضا (ع) در شبکه سه

نماز عید قربان به صورت زنده از حرم امام رضا (ع) از شبکه سه پخش می شود.

برنامه صبحگاهی «سلام صبح بخیر» روز دوشنبه ۲۸ خرداد به مناسبت عید قربان به صورت ویژه پخش خواهد شد. این برنامه از ساعت ۹:۰۰ صبح به روی آنتن می رود.

«سلام صبح بخیر» عیدانه که با حضور مجریان جوان و پر انژری اجرا می شود میزبان میهمانان، کارشناسان مذهبی و همچنین خوانندگان کشورمان می باشد.

پخش مستندی با رویکرد وحدت شیعه و سنی در شبکه چهار

مستند «شیر جان» که به موضوع وحدت شیعه و سنی می پردازد در روز دوشنبه ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه چهار پخش می شود.

«خوش نمک» شبکه نسیم در عید قربان

برنامه «خوش نمک» با فضایی عیدانه، دوشنبه ۲۸ خرداد ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه نسیم پخش می شود. همچنین برنامه «نسیمی شو» در جدول پخش این شبکه قرار گرفته است.

عید قربان همراه با شبکه آموزش

برنامه «مثبت آموزش» شبکه آموزش به مناسبت عید قربان دوشنبه ۲۸ خرداد از ساعت ۱۰ تا ۱۲:۳۰ پخش می شود. این برنامه با بخش های شاد و جذاب و مهمانان مختلف به صورت ویژه روی آنتن می رود.

پخش زنده نماز عید قربان و ویژه برنامه های عید بندگی از شبکه قرآن و معارف سیما

شبکه قرآن، نماز عید سعید قربان را از حرم حضرت معصومه (س) به صورت زنده و همچنین ویژه برنامه ای از حرم امام رضا (ع)، ویژه عید قربان پخش می شود.

برنامه «یاد خدا» نیز ویژه عید قربان یکشنبه و دوشنبه ۲۷ و ۲۸ خرداد ماه ساعت ۲۰ با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی میرلوحی از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود.

آنتن تماشایی شبکه تهران در عید قربان

ویژه برنامه معارفی «سدره» از عید قربان تا عید غدیر هر شب ساعت ۲۴:۰۰ با اجرای مهیار عبداللهی به صورت زنده به مدت ۷۰ دقیقه تماشایی می شود.

ویژه‌برنامه «سلام تهران» در شب عید بندگی با بخش‌های ویژه و با حضور مهمانان مختلف از ساعت ۲۱:۰۰ به مدت ۱۲۰ دقیقه روی آنتن می رود. «سلام تهران» در روز عید قربان نیز از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲:۰۰ مهمان خانه مخاطبان خواهد بود.

برنامه «کمدین» روز عید سعید قربان ساعت ۱۶:۰۰، سکانس های تماشایی از فیلم سینمایی «دنیای خیالی دخترم» را روی آنتن می برد.

فیلم های سینمایی «خرس های بونی: بازگشت به زمین»، «وقتی همه خواب بودند» و «شغل خیلی آسان» در روز عید قربان از این شبکه پخش می شود.

مستند «مولود قربان» در روز عید قربان ساعت ۶:۲۵ پخش می شود. این مستند در مورد زندگی و شهادت شهید حاج عمار میر انصاری از شهدای حادثه منا در سال ۱۳۹۴ است که به مدت ۲۰ دقیقه تماشایی می شود.

شبکه امید و «پای کار ایران»

برنامه «پای کار ایران» به مناسبت عید قربان از ۲۶ خرداد تا ۸ تیر، هر شب ساعت ۲۳ با اجرای صادق تربتیان و علی مرادخانی پخش می شود.

«رواق» شبکه جام جم در عید قربان

برنامه «رواق» ویژه عید قربان در روز دوشنبه ۲۸ خرداد ساعت ۱۳:۰۰ پخش می شود. مسابقه «ایران» ویژه عید قربان دوشنبه ۲۸ خرداد ساعت ۱۶:۳۰ به روی آنتن می رود.

فیلم سینمایی «میش» ساعت ۶:۴۵ پخش می شود.

همچنین ارتباط با اماکن مذهبی، بیت الله الحرام، مدینه النبی، نجف، کربلا، حرم امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) در عید قربان از دیگر برنامه های این شبکه است.

ویژه برنامه های عید قربان از شبکه های تلویزیونی در 28 خرداد 1403 + فیلم های سینمایی امروز

فیلم های سینمایی در روز عید قربان

شبکه یک سیما
*فیلم سینمایی «ابراهیم خلیل الله» به کارگردانی «محمدرضا ورزی»، ساعت ۱۶:۰۰ پخش می شود.
این فیلم دوران به نبوت رسیدن ابراهیم را به نمایش می‌گذارد. او در میان کافران بزرگ شده، و آنها را به پرستش خالق خود فرا می‌خواند. ابراهیم به دلیل شکستن بت‌ها به آتش انداخته شد، اما خدا آتش را بر ابراهیم تبدیل به گلستان نمود و …
محمد صادقی، بهزاد فراهانی، چنگیز وثوقی، فخرالدین صدیق‌شریف و حسام نواب صفوی در فیلم سینمایی «ابراهیم خلیل الله» ایفای نقش کرده اند.

شبکه دو سیما
*فیلم تلویزیونی «دنیای آرمان» به کارگردانی «روح اله فخرو»، ساعت ۰۸:۴۰ پخش می‌شود.
در این فیلم خواهیم دید: آرمان پسر نوجوانی است که از کمبود شجاعت رنج می‌برد. در این بین با آمدن پدربزرگ آرمان به خانه آنها و قصه‌هایی که از شاهنامه برای نوه هایش تعریف می‌کند، آرمان در دنیای ذهن و تخیلات خود، با قهرمان افسانه‌ای شاهنامه یعنی رستم ارتباط زیادی برقرار می‌کند. در این بین با پیدا شدن یک تکه کاشی شکسته و در نتیجه کامل شدن نقش روی شاهنامه پدربزرگ، شخصیت رستم وارد دنیای آرمان می‌شود. با ورود رستم و به پشتوانه‌ی او، آرمان دل و جرأت پیدا کرده و …
حسام صیادی، روح الله محرابی، آرش میراحمدی، الناز اسماعیلی و محمد فیلی در فیلم تلویزیونی «دنیای آرمان» بازی کرده اند.

شبکه تهران سیما
*پویانمایی جدید «خرس‌های بونی: بازگشت به زمین» به کارگردانی «هویدا لین»، ساعت ۰۹:۰۰ پخش می‌شود.
در این انیمیشن خواهیم دید: برامبل با برادرش برایان و مردی به نام ویک زندگی می‌کند. آنها دوستان خوبی برای هم هستند تا این که گربه‌ای به نام آوی از سیاره دیگری به انجا می‌آید و به دور از چشم ویک و برایان، برامبل را اذیت می‌کند. آوی از برامبل می‌خواهد که به اوکمک کند تا سفینه اش را بیابد. برامبل هم قبول می‌کند ولی …

*فیلم سینمایی «وقتی همه خواب بودند» به کارگردانی «فریدون حسن پور»، ساعت ۱۳:۳۰ پخش می‌شود.
این فیلم قصه بی بی سلیمه پیرزنی است که از سال‌ها قبل قابله ده تازه آباد بوده است. او خودش بچه دار نشده و زمانی که مادر و پدر مهرعلی می‌میرند به اتفاق همسرش سرپرستی او را به عهده می‌گیرد. او زن باصفایی است که همه مردم روستا به خصوص بچه‌ها و جوانی به نام نصیر که کمی عقب افتادگی ذهنی دارد به او علاقه فراوانی دارند. او همیشه آرزو داشته که به زیارت خانه خدا مشرف شود ولی در زمان حیات شوهرش این امکان برایش فراهم نشده است. ولی حالا قرار است به خانه خدا برود و  …

گلاب آدینه، محمدرضا فروتن و صادق صفایی در فیلم سینمایی «وقتی همه خواب بودند» بازی کرده اند.

*فیلم سینمایی جدید «شغل خیلی آسان» به کارگردانی «وو تان هوا»، ساعت ۲۰:۰۰ پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی وی وان هوآ و تین لوات خواهیم دید: تای پلیس بازنشسته‌ای است که همسرش را از دست داده و با دخترش مای زندگی می‌کند. او هنوز هم به دنبال جنایتکاران است و نمی‌تواند شم پلیسی اش را رها نماید. او یک رستوران روبه روی یک شرکت که فکر می‌کند در کار قاچاق مواد هستند می‌خرد و سه جوان به نام سو و فو و بن را استخدام می‌کند که دست از سرقت‌های کوچک خود بردارند و مشغول به کار شوند. بعد از مدتی هم مائو را استخدام می‌کند. آنها سعی می‌کنند که با افراد شرکت معاشرت نمایند و رئیس شرکت رستوران ان‌ها را که معروف شده خریداری می‌کند. تای هم سهم هر کدام از بچه‌ها را می‌دهد تا کسب و کاری راه اندازی نمایند ولی مائو با تای می‌ماند که …

شبکه نمایش
*فیلم سینمایی «چیتی چیتی بنگ بنگ» به کارگردانی «کن هافس»، ساعت ۰۱:۰۰ بامداد پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی دیک ون دایک خواهید دید: مرد مخترعی که با دو کودک خردسال و پدر پیرش زندگی می‌کند. مردی شکست خورده، که در حال سر‌هم کردن قطعات مختلف برای درست کردن چیز‌های عجیب است تا این که با ورود زن باهوش و مهربان اوضاع به کلی تغییر می‌کند و …
*فیلم سینمایی «پاکباخته» به کارگردانی «غلامحسین لطفی»، ساعت ۱۳:۰۰ پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: استوار خراسانی به تهران منتقل می‌شود. او به اتفاق مادرش و همسرش زینت و خواهرش عاطفه و پسر کوچکش اسفندیار نزدیک کلانتری محل خدمتش خانه‌ای اجاره می‌کند که از قضا با آقارضی همسایه می‌شوند. آقارضی با خواهرش ملوک خانم و دو پسر خواهرش جواد و جعفر زندگی می‌کند، او برای جواد، عاطفه خواهر استوار خراسانی را خواستگاری می‌کند.
اکبر عبدی، علیرضا خمسه و مرحومه حمیده خیرآبادی در فیلم سینمایی «پاکباخته» هنرنمایی کرده اند.

*فیلم سینمایی «سفر بزرگ» به کارگردانی «اسماعیل فروخی»، ساعت ۱۵:۰۰ پخش می‌شود.
در خلاصه داستان این فیلم با بازی نیکلاس کازاله، محمد مجد و جکی نرسیسیان آمده است: ردا یک جوان فرانسوی مراکشی است که به همراه پدر سالخورده خود از جنوب فرانسه به سمت مکه حرکت می‌کنند تا پدرش زیارت خود را به جای بیاورد. در اولین قدم آنها شروع به شناخت از یکدیگر می‌کنند و…

*فیلم سینمایی «گرن توریسمو» به کارگردانی «نیل بلومکمپ»، ساعت ۱۷:۰۰ پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی دیوید هاربر، اورلاندو بلوم، آرچی مادکوی، جری هالیول و جایمن هانسو خواهیم دید: مهارت‌های بالای یک گیمر در مجموعه بازی‌های ویدیویی گرن توریسمو، شانس تبدیل شدن او به یک راننده واقعی اتومبیل‌های مسابقه‌ای حرفه‌ای را برایش به ارمغان می‌آورد و شرکت نیسان قبول می‌کند اگر مجوز حرفه‌ای اتومبیل رانی را به دست آورد با او قرارداد امضا کند. یک جوان گیمر شرکت می‌کند و …

*فیلم سینمایی «صاحب خانه مزاحم» به کارگردانی «برنابه ریکو»، ساعت ۱۹:۰۰ پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی کیتی مانور و خوانا آکوستا خواهیم دید: به سارا یک آپارتمان عالی پیشنهاد می‌شود. جادار، بسیار روشن، مجلل و بسیار ارزان. فقط یک مشکل وجود دارد. او نمی‌تواند تا زمانی که صاحب فعلی ساکن است به آنجا نقل مکان کند. اما …

*فیلم سینمایی «مجردها» به کارگردانی «اصغر هاشمی»، ساعت ۲۱:۰۰ پخش می‌شود.
«مجردها» داستان سه جوان به نام‌های منوچهر، شاهکار و امیرحسین است که برای رسیدن به آرزوهایشان تصمیم می‌گیرند برای کار به یکی از کشور‌های حوزه خلیج فارس بروند، اما با دزدیده شدن پول‌های شان، زندگی آنها تغییر می‌کند و …
محمدرضا فروتن، مریلا زارعی و مجید صالحی در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

*فیلم سینمایی «جاذبه» به کارگردانی «آلفونسو کورون»، ساعت ۲۳:۰۰ پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی جرج کلونی و ساندرا بولاک آمده است: راین استون و مت کُوالسکی در ایستگاه فضایی در حال تعمیر یک تلسکوپ و در حال پیاده روی فضایی هستند که در همین حین انفجاری باعث سرگردانی آن‌ها در فضا می‌شود. تمام تجهیزات از بین رفته است و تمام همکاران آنها مرده اند. آنها باید خود را به یک سفینه سالم برسانند تا یک محفظه پرواز اضطراری خود را به سطح زمین برسانند …

شبکه کودک
*پویانمایی «فرار مرغی ۲ ـ دوران ناگتی» به کارگردانی «سام فل»، ساعت ۱۴:۰۰ پخش می شود.
در این پویانمایی خواهیم دید: زندگی پر از آرامشی که مرغ و خروس‌ها در جزیره امنشان فراهم کرده اند با پیدا شدن سرو کله آدم‌ها دوباره به خطر می‌افتد. این بار جینجر، که رییس مرغ‌ها است برای حفاظت از دخترش تصمیم می‌گیرد که مبارزه نکنند و پنهان شوند. اما دخترش مولی که بسیار بی تجربه، جسور و نترس است می‌خواهد برای دیدن دنیای بزرگ‌تر از جزیره خارج شود. او بدون اطلاع، می‌رود و در راه با مرغی شبیه خودش که رویای زیبایی در سر دارد آشنا می‌شود و ..

شبکه سلامت (زیرنویس ویژه ناشنوایان)
*فیلم سینمایی «دنیای خیالی دخترم» به کارگردانی «کری کرک پاتریک»، ساعت ۱۱:۰۰ پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی ادی مورفی، توماس هادن گورچ و یارا شاهیدی خواهیم دید: ایوان در یک شرکت به عنوان مشاور سرمایه گذاری کار می‌کند و وظیفه اش مشاوره دادن به خانواده‌های پولداری است که قصد سرمایه گذاری دارند. ایوان از همسرش جدا شده است و صاحب دختری شش ساله به نام اولیویا است که یک هفته در میان به پیش پدرش می‌آید. اولیویا پتوی کوچکی دارد که آن را گوگا می‌نامد و فوق العاده به آن وابسته است، به طوری که بدون این پتو هیچ جا نمی‌رود حتی به مدرسه. این پتو مایه دردسر ایوان و همسر سابقش، تریش، شده است چرا که گوگا دروازه ورود اولیویا به دنیایی خیالی و دوستی او با سه شاهزاده و یک ملکه است. ایوان و تریش از وابستگی اولیویا به این پتو ناراحت هستند، اما تلاش هایشان برای جدا کردن اولیویا از این پتو نتیجه نداده است و ..

شبکه فراتر (۴k)
*پویانمایی «مرد عنکبوتی: سفر به دنیای درون» به کارگردانی «باب پرسیکتی، پیتر رمزی و رادنی روثمن»، امشب ساعت ۲۱:۳۰ پخش می شود.
در این پویانمایی خواهیم دید: نوجوانی که از طرفداران مرد عنکبوتی است مجبور است که طبق انتظارات والدینش ریو مورالز و جفرسون دیویس در یک مدرسه نمونه دولتی، اما شبانه‌روزی تحصیل کند. پدرش جفرسون یک افسر پلیس است و مردعنکبوتی را به عنوان یک تهدید می‌شناسد. از آنجایی که مایلز علاقه خاصی به دیوارنگاری دارد به او یک ایستکاه متروکه را نشان می‌دهد که می‌تواند در آنجا روی دیوار نقاشی کند، اما حین نقاشی عنکبوتی رادیواکتیوی مایلز را نیش زده و …

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.