آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

واکنش تند به جنجال سوده نجفی در شورای شهر

روز گذشته سوده نجفی، عضو شورای شهر تهران از حذف پرچم ایران در برخی از مناطق و جایگزین پرچم سیاه انتقاد کرد که این اظهارات او با واکنش هایی همراه بوده است.

سوده نجفی در جلسه رسمی شورای شهر گفت: تذکر بنده به شهرداری به ویژه سازمان زیباسازی شهرداری تهران می باشد که با وجود اینکه امروز اولین روز ماه محرم می باشد در سطح شهر آذین بندی مناسبی صورت نگرفته است. این در حالی که سال گذشته وضعیت قابل قبولی را شاهد بودیم و حتی در امروز در برخی از نقاط شهر شاهد آن بودم که پرچم عزا را جایگزین پرچم ایران کردند که این اقدام به مصلحت نیست و انتظار می رود که شهرداری در این خصوص برنامه ریزی مناسبی داشته باشد.

این اظهارات او با واکنش مدیرعامل منطقه عباس‌آباد مواجه شد. سید محمدحسین حجازی ، مدیرعامل منطقه عباس‌آباد در واکنش به اظهارات حجازی در صفحه شخصی خود نوشت: پرچم عزای اباعبدالله یک امر ملی و هویت تاریخی این کشور بوده و اهتزاز آن در شهر نمایش‌دهنده تاریخ حق‌طلبی و مظلومیت خواهی مردم است.تعجب می‌کنم برافراشتن پرچم سیاه طبق سنت هرساله با برخی واکنش‌های سطحی روبه‌رو می‌شود. گو یا باید بدیهی‌ترین مناسک حسینی را هم به برخی گوشزد کنیم.»

واکنش تند به جنجال سوده نجفی در شورای شهر

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.