آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

هوادار هتاک سپاهان به زنان پرسپولیسی که دستگیر شد، کیست؟

شب گذشته یکی از لیدرهای مسن سپاهان که سربند یا زهرا هم به سرش بسته بود، برخلاف سیره ائمه اطهار ، حرف‌های عجیب و زشتی را در مورد زنان پرسپولیسی بر زبان آورد که ویدیوی آن به سرعت در فضای مجازی دست به دست شد.

سیدجلال حسینی، مربی پرسپولیس در استوری اینستاگرام خود به این توهین واکنش بسیار تندی نشان داد و نوشت که اگر باشگاه سپاهان با این رفتار زننده برخورد نکند، حتما در شکل گیری آن نقش داشته است.

نهادهای امنیتی هم با پیگیری هر چه سریع این موضوع، لیدر هتاک را بازداشت کردند و او اکنون در اختیار قانون است.

عجیب اینکه باشگاه سپاهان هنوز به این توهین واکنش نشان نداده و آن را رسما محکوم نکرده است!

ویدئویی از یک پیرمرد اصفهانی در جمع هواداران سپاهان در ورزشگاه آزادی که اظهارات توهین آمیز نسبت به بانوان پرسپولیسی داشته و با توجه به روشنایی روز احتمالا حدود دو ساعت قبل از شروع بازی ضبط شده، جنجال زیادی برپا کرده و واکنش همه سرخ پوشان از مدیریت باشگاه گرفته تا مربیان، بازیکنان و پیشکسوتان را به دنبال داشته است.

سربند هوادار سپاهان که نام مبارک حضرت فاطمه زهرا (س) را داشته و آن الفاظ و جملات را بر زبان آورده، عصبانیت و واکنش عموم مردم را نیز به دنبال داشته و عموم جامعه خواستار برخورد جدی با این پیرمرد هتاک در بین هواداران تیم اصفهانی شده‌اند.
با وجود اینکه باشگاه سپاهان نیز نسبت به این موضوع واکنش نشان داده، اما برخورد قاطع با وی صورت نگرفته و در حالی که شایعات زیادی مبنی بر دستگیری آن پیرمرد مطرح شده بود، چنین اتفاقی نیفتاده و این موضوع صحت ندارد.
این پیرمرد اصفهانی که ظاهرا مغازه‌دار و فروشنده لوازم کامپیوتری و الکترونیکی است، در یک پیام ویدئویی عذرخواهی خود را عنوان کرده: «با سلام خدمت تمام مردم ایران. من در استادیوم آزادی اسیر جو ورزشگاه شدم و به بانوان پرسپولیس جسارت کردم و من از تمام بانوان ایران، به‌ویژه بانوان پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم.»

او همچنین توصیه‌ای هم به مسئولان برگزاری مسابقات در سازمان لیگ و امنیتی استادیوم داشته و درخواست جابه‌جایی تماشاگران میزبان را داشته که جالب توجه است و در پایان ویدئوی کوتاه خود می‌گوید: «ورزشگاه و جایگاه بانوان در ورزشگاه نباید اینجا (طبقه دوم جنوبی) و بالاتر از سپاهان باشد که چنین مواردی پیش بیاید.»

این اظهارات پیرمرد سپاهانی در شرایطی مطرح شده که هنوز فدراسیون فوتبال و مقامات انتظامی نیز واکنشی نسبت به این مسئله نشان نداده‌اند و انتظار می‌رود برخورد لازم با چنین هوادارانی صورت بگیرد و از تنش‌های بعدی جلوگیری شود.

ضمنا خبرنگاری در استادیوم آزادی همچنین ویدئوی مشابهی را از این هوادار سپاهان ضبط کرده بود، اما به دلیل اظهارات توهین‌آمیز وی منتشر نشد تا بانوان پرسپولیسی مورد اهانت قرار نگیرند، اما در نهایت یک ویدئوی دیگر در فضای مجازی وایرال شد و حواشی زیادی به دنبال داشت.

همچنین مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان با انتشار یک استوری ۵ بندی به حواشی پیرامون مردی که جنجال بزرگی در فضای هواداری فوتبال ایران ایجاد کرده، واکنش نشان داده است.
صحبت‌های توهین آمیز این فرد در جایگاه هواداران سپاهان به شدت در فضای مجازی دست به دست شد و درنهایت منجر به عذرخواهی او گردید.
صادق میرصالحیان در شرایطی که فضای مجازی پس از ویدیوی دوم و عذرخواهی این مرد علیه باشگاه سپاهان شده، یک استوری منتشر کرده و توضیحات مهمی ارائه کرده است. میرصالحیان می‌گوید او اصفهانی نیست و البته نسبت به این موضوع که چرا فضای جامعه هواداری فوتبال و رسانه‌ها به سایر ویدیوهای توهین آمیز نمی‌پردازد، گلایه دارد.

توضیحات مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان به شرح زیر بیان شده است:

۱- این شخص لیدر باشگاه نیست؛ اصفهانی هم نیست.
۲- این شخص بازداشت نشده اما قطعا خود باشگاه سپاهان با چنین رفتاری برخورد می‌کند؛ کاری که هرگز از باشگاه دیگر ندیده‌ایم و نخواهیم دید.
۳- این رفتار و هر رفتار مشابه از هر شخصی با هر رنگی قطعا محکوم است.
۴- چندین فیلم از فحاشی هواداران مرد و زن منتسب به تیم میزبان خطاب به سپاهان و بازیکنانش بیرون آمده که رسانه‌های رنگی آن را منتشر نمی‌کنند. اما قطعا سپاهان پیگیری خواهد کرد.
۵- گویا رگ غیرت بعضی‌ها فقط در برخی موارد بیرون می‌زند. البته مسئله شما غیرت نیست، به‌هرحال لحظات حساسی‌ است…

واکنش تند پرسپولیسی ها به هتاکی طرفدار سپاهان: شرم بر تو!

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.