آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

مهدی آذربایجانی مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان کیست؟ + زمان معارفه

۶۶ روز بعد از استعفای سرپرست مدیرعاملی سپاهان، مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب و معرفی شد. در این پست از صفحه فردا به معرفی مهدی آذربایجانی مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان پرداخته ایم.

 روز ۲۱ اسفند ماه سال ۱۴۰۲ منوچهر نیکفر به صورت مکتوب استعفای خود را به هیئت مدیره باشگاه سپاهان تحویل داد. از ۶۶ روز قبل تا کنون این باشگاه بدون مدیرعامل و زیر نظر اعضای هیئت مدیره اداره شد.

در شرایطی که تنها ۴ هفته به پایان لیگ برتر باقی مانده است و در آستانه بازی مس رفسنجان- سپاهان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر، سکاندار جدید مدیریت باشگاه سپاهان رسما معرفی شد.

طبق اعلام باشگاه سپاهان  مهدی آذربایجانی به سمت مدیرعامل این باشگاه منصوب شد.

وی متولد اصفهان، دارای تحصیلات دکترای سیاست‌گذاری عمومی از دانشگاه علم و صنعت و دانش آموخته مهندسی عمران در دانشگاه‌های صنعتی اصفهان و امیرکبیر تهران است که پیش از این در مسئولیت‌هایی نظیر معاونت مالی-اقتصادی شهرداری اهواز، مدیرکل سرمایه های انسانی شهرداری اصفهان، عضویت هیئت رئیسه سازمان ورزش شهرداری اصفهان، دبیر و رئیس دبیرخانه شورای اسلامی شهر اصفهان و معاونت عمرانی شهرداری منطقه ۸ اصفهان حضور داشته‌ است.

داوری ملی کیوکوشین کاراته، سابقه عضویت در هیئت رئیسه کیوکوشین ایران، کسب مقام قهرمانی آسیا در مسابقات کاتا کیوکوشین و مربی‌گری کاراته سبک کیوکوشین بخشی از سوابق او در حوزه ورزش به شمار می‌رود.

مهدی آذربایجانی دیروز (جمعه) به‌عنوان مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان معرفی شد، اما مراسم معارفه رسمی وی هنوز برگزار نشده است.

با توجه به اینکه تیم فوتبال سپاهان امروز (شنبه) در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر در رفسنجان میهمان مس است، مراسم معارفه مدیر جدید سپاهان بعد از بازی مس رفسنجان – سپاهان احتمالاً طی روزهای آتی برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید
آذربایجانی مدیرعامل باشگاه سپاهان شد

آذربایجانی که پیش از این به‌عنوان معاون اقتصادی شهرداری اهواز فعال بود، از شهرداری اصفهان به اهواز مأمور به خدمت شده بود.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.