آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

معرفی فیلم های سینمایی که در تعطیلات تابستان ۱۴۰۳ باید ببینیم

تعطیلات بدون دیدن فیلم نمی شود، اگر قصد دیدن فیلم های جذاب را دارید در این مطلب فیلم هایی به شما معرفی می کنیم که از دیدنشان پشیمان نخواهید شد.

در فصل تابستان، گیشه‌های سینما با اکران فیلم‌های مورد انتظار و جذاب داغ شده است، در دنیای سریال نیز سریال‌های بسیار جذاب و مورد انتظاری پخش شدند که مطمئناً مورد توجه مخاطبان بسیار زیادی قرار می‌گیرند. یکی از همین سریال‌های مورد انتظار نیز فصل چهارم سریال «پسران» است که در ادامه بیشتر از آن خواهیم گفت.

در ادامه این مطلب به سراغ معرفی فصل دوم سریال «خاندان اژدها» می‌رویم، سریالی که نسخه‌ای فرعی از سریال «بازی تاج و تخت» است و قرار است داستان جنگ داخلی میان اعضای خاندان تارگرین را روایت کند. در پایان نیز از فیلم سینمایی «ایف» ساخته جان کرازینسکی خواهیم گفت.

فصل چهارم سریال The Boys

عوامل سازنده: سریال «پسران» سریالی ابرقهرمانی به شمار می‌رود که توسط اریک کریپک برای سرویس آنلاین آمازون پرایم و بر اساس کمیکی به همین نام نوشته گارث انیس و داریک رابرتسون ساخته شده است.

داستان و بازیگران: سریال «پسران» داستان تیمی از ویجلنتی‌ها را دنبال می‌کند که سعی دارند تا با گروهی از افراد دارای قدرت ابرقهرمانی مبارزه کنند. این سریال از حضور بازیگران برجسته و سرشناسی همچون کارل اربن، آنتونی استار، جک کواد، ارین موریارتی، دومینیک مک الیگات، ‌جسی تی آشر، چیس کرافورد، لاز آلونسو، تام کاپون، کارن فوکوهارا و نیتن میچل بهره می‌برد. فصل چهارم سریال «پسران» قرار است ادامه رویدادهای فصل سوم را روایت کند. هوملندر به دنبال اتفاقات پایان فصل سوم باید در دادگاه به خاطر کارهای خودش پاسخگو باشد و این در حالی است که بوچر نیز زمان زیادی در اختیار ندارد و سعی دارد تا هر طور که شده رایان را از دست هوملندر نجات بدهد.

آیا فصل چهارم سریال «پسران» ارزش دیدن دارد؟ فصل چهارم سریال «پسران» توانسته تحسین منتقدان را به دست بیاورد. این فصل از سریال توانسته بازتابی از جامعه مدرن باشد و این در حالی است که به جنبه‌های سیاسی متعددی نیز می‌پردازد. با این حال، فصل چهارم سریال «پسران» در قسمت‌های ابتدایی خودش در مقایسه با قسمت‌های ابتدایی فصول قبلی شروع چندانی قوی‌ای نداشته است و همین نیز ممکن است برخی از بینندگان را ناامید کند. با این حال، باید منتظر قسمت‌های بعدی فصل بود و متوجه شد که آیا این فصل از سریال می‌تواند انتظار طرفداران را برآورده کند یا خیر. آن هم در حالی که فصل چهارم فصل یکی مانده به آخر است.

فیلم های سینمایی که در تعطیلات تابستان ۱۴۰۳ باید ببینیم

فصل دوم سریال House of the Dragon

عوامل سازنده: سریال «خاندان اژدها» اثری فانتزی و درام است که توسط جورج آر آر مارتین و رایان کوندال برای پخش از شبکه اچ‌بی‌او خلق شده است. این سریال پیش‌درآمدی برای سریال Game of Thrones است و دومین سریال ساخته شده بر اساس مجموعه کتاب‌های A Song of Ice and Fire است.

داستان و بازیگران: اتفاقات سریال «خاندان اژدها» حدود ۲۰۰ سال قبل از رویدادهای سریال «بازی تاج و تخت» جریان دارد و داستان خاندان تارگرین را دنبال می‌کند که هر کدام از جناحین به دنبال آن هستند تا تاج و تخت آهنین را مال خودشان کنند. همین کشمکش بین اعضای خاندان تارگرین باعث شده تا به جنگی برای پادشاهی ختم شود که به‌عنوان رقص اژدهایان نیز شناخته می‌شود.

فصل اول سریال «خاندان اژدها» داستان اعضای مختلف خاندان تارگرین را نشان داد و به معرفی شخصیت‌های مختلف پرداخت. حالا فصل دوم این سریال قرار است بیشتر به داستان این شخصیت‌ها و جنگ قریب الوقوع میان اعضای خاندان تارگرین بپردازد. فصل دوم سریال با حضور بازیگرانی همچون اما دارسی، مت اسمیت، ریس ایفانز، استیو توسنت، ایو بست و اولیویا کوک است.

آیا فصل دوم سریال «خاندان اژدها» ارزش دیدن دارد؟ سریال «خاندان اژدها» با فصل ابتدایی خودش توانست زمینه‌سازی‌های لازم برای کاراکترهای متعدد و داستان این سریال را انجام بدهد و حالا فصل دوم قرار است بیشتر به توسعه داستان‌ها و شخصیت‌ها بپردازد. فصل دوم سریال «خاندان اژدها» در قسمت ابتدایی خودش توانسته بار دیگر شخصیت‌ها را در موقعیت‌های خودشان قرار بدهد تا همه چیز را برای جنگ قریب الوقوع میان اعضای خاندان تارگرین آماده کند.

قسمت ابتدایی فصل دوم سریال «خاندان اژدها» به صورت عمدی به جای اینکه شروعی سریع و هجومی داشته باشد، تصمیم گرفته تا به پیامدهای رویدادهای پایان فصل اول بپردازد و وضعیت روحی و روانی شخصیت‌های مختلف سریال را نشان بدهد. همین نیز سبب شده تا روند این قسمت کمی کُند احساس شود اما پایان آن واقعاً غیرمنتظره و شوکه‌کننده است.

فیلم های سینمایی که در تعطیلات تابستان ۱۴۰۳ باید ببینیم

فیلم IF

عوامل سازنده: فیلم «ایف» اثری لایو اکشن، کمدی، فانتزی و انیمیشنی است که توسط جان کرازینسکی نویسندگی و کارگردانی شده و خودش نیز یکی از تهیه‌کننده‌های آن بوده است.

داستان و بازیگران: فیلم «ایف» از حضور بازیگران برجسته و سرشناسی همچون کیلی فلمینگ، رایان رینولدز، جان کرازینسکی، فیونا شاو، آلن کیم و لیزا کولون زایاس بهره می‌برد و این در حالی است که افرادی همچون فیبی والر بریج، لوئیس گاست جونیور و استیو کارل نیز در این اثر صداپیشگی می‌کنند.

داستان فیلم «ایف» حول محور دختر جوانی و همسایه‌اش است که متوجه می‌شوند قادر هستند تا دوستان خیالی خودشان را مشاهده کنند. همین نیز آن‌ها را راهی ماجراجویی‌های بسیار مهیج و جذابی می‌کند.

آیا فیلم «ایف» ارزش دیدن دارد؟ فیلم «ایف» قصیده‌ای شیرین برای کشف دوباره کودک درون به شمار می‌رود و تا حد بسیار زیادی یک اثر سرگرم‌کننده خانوادگی و به سبک قدیمی است، آن هم در حالی که طرح داستانی آن گاهی اوقات بدون تمرکز و گاهی اوقات به شکلی غیرضروری پیچیده به نظر می‌رسد.

فیلم «ایف» توانسته عملکرد خوبی به‌عنوان یک اثر خانوادگی معمولی داشته باشد و تمام موارد در این زمینه را برآورده کرده است اما این اثر سینمایی آن طور که باید نتوانسته به طور کامل جادوی دیگر فیلم‌ها در این ژانر را تداعی کند و همین نیز سبب شده تا این اثر برای همه افراد جذابیت نداشته باشد.

فیلم های سینمایی که در تعطیلات تابستان ۱۴۰۳ باید ببینیم

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.