آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

قول خریداران جدید پرسپولیس پس از واریز ۱۰ درصد: تا پایان فصل تسویه می‌کنیم!

به نظر می‌رسد مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس با خریداران جدید به حداقل رسیده باشد.

به تازگی و در آستانه دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در اراک، باشگاه پرسپولیس ۱۰ درصد به حساب بازیکنان و اعضای این تیم واریز کرد. مجموعه بانکی خریدار پرسپولیس پس از به دست آوردن مالکیت این باشگاه، ۱۰ درصد به تیم پرداخت کرد، تاجمع دریافتی بازیکنان در فصل جاری به ۵۰ درصد برسد.

در همین ارتباط شنیدیم مالکان بانکی جدید پرسپولیس به رضا درویش قول داده اند تا پایان فصل جاری، تمامی مطالبات بازیکنان را پرداخت و با همه اعضای تیم تسویه کنند.

گفتنی است بزرگ ترین مشکل رضا درویش و مدیران باشگاه پرسپولیس،  پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی بود که در فاصله شش هفته مانده به پایان فصل درصد نسبتا کمی از آن پرداخت شده بود اما حالا با ده درصدی که کنسرسیوم بانکی پرداخت کرده سرخ‌ها بین ۴۵ تا ۵۰ درصد از مبلغ قرارداد این فصل‌شان را دریافت کرده‌اند.

پیش تر مدیران بانک شهراعلام کرده بودند، قصد دارند تیمی قدرتمند برای رقابت درسطح لیگ قهرمانان رسانده و حالا که تولیت این باشگاه را برعهده دارند وظیفه دارند از دغدغه‌های مالی باشگاه بکاهند.

با پرداخت جدید، بازیکنان پرسپولیس در تمرین آخر قبل از  سفر به اراک فوق‌العاده خوشحال و شاد بودند و به نظر می‌رسید این پرداختی در روحیه آنها تاثیر واضحی گذاشته که می‌تواند به بهبود کیفیت تیم‌شان در مصاف جام حذفی کمک کند.

پرسپولیسی‌ها البته نیمی از آپشن‌های فصل قبل خود را طلب دارند و برخی از آنها در دو فصل قبل نیز درصدی طلبکارند اما حالا با تعیین تکلیف مالکیت این باشگاه انتظار می‌رود تمام این مطالبات به‌موقع پرداخت شود و بازیکنان دغدغه دریافت طلب‌های خود را نداشته باشند.

با این حال باید دید مالکان جدید به قول خود وفادار می‌مانند یا اینکه با این حرف، قصد دارند به تیم روحیه بدهند!؟

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.