آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

فال روزانه فردا سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

فال و فال‌گیری به معنای کوشش در پیشگویی و پیش بینی آینده یک فرد و یک عمل خرافی و شبه علم است که از راه و روش های نهانی یا فراطبیعی صورت می گیرد. فال‌گیری یکی از شاخه‌های نهان‌شناسی است.

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال روزانه فردا سه شنبه ۴ فروردین ۱۴۰۳ همراه شوید.

فال روزانه متولدین فروردین

امروز اوضاع ممکن است برای شما کمی آشفته باشد، اما فکر نکنید که مجبور هستید از همه چیز سر در بیاورید. در واقع چنین کاری برایتان غیرممکن است، پس بی آن که به خودتان فشاری وارد کنید فقط خودتان باشید و به خلاقیت ذاتی خود اجازه ی بروز بدهید. به جای این که تحت تأثیر حرف های دیگران به خاطر اشتباهات گذشته تان خودتان را سرزنش کرده و توانایی های خود را دست کم بگیرید یادتان باشد کسانی برنده هستند که از دنبال کردن رویاهایشان خسته نمی شوند و هر چند بار هم که زمین بخورند دوباره از جایشان بلند شده و باانرژی و انگیزه ی بیشتر راهشان را ادامه می دهند

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز به ذهن خود اجازه بدهید کمی از دنیای واقعی فاصله گرفته و غرق در دنیای خیال و رویا شود. کمی به خودتان استراحت بدهید و ذهنتان را از نگرانی های روزمره دور کنید. کارهایی را انجام دهید که باعث آرامش ذهنتان می شوند، خواه با ورزش هایی مانند یوگا، خواه با دیدار والدینتان. امروز یکی از نزدیکانتان هر چند ناخواسته ولی با بیرحمی تمام شکوفه های امیدی که در وجودتان جوانه زده اند را هدف گرفته و می خواهد آنها را بخشکاند. ولی شما مجبور نیستید تحت تأثیر انرژی منفی آنها قرار بگیرید. همه چیز به خود شما و نگاهتان بستگی دارد، با امید و انرژی مثبت به سریع ترین شکل ممکن خودتان را به هدفتان برسانید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز ذهن خلاق خود را آزاد بگذارید و در دنیایی که خیالتان برای شما می سازد غرق شوید. این فرصت فوق العاده برای انجام فعالیت های هنری را از دست ندهید و در هر زمینه ای که فعال هستید امروز حتما زمانی را به کارهای هنری اختصاص بدهید. امروز هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد، پس تا می توانید اهداف و رویاهایی بزرگ برای خود انتخاب کنید. متاسفانه امروز اگر ببینید که یک جای نقشه تان با مشکل مواجه شده است روحیه خود را از دست می دهید و حس می کنید تعادلتان بهم خورده و اوضاع از دستتان خارج شده است. یادتان باشد که موفقیت خیلی ها به شما و کارهایتان گره خورده است و تسلیم نشوید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز خواهید دید که اوضاع دارد در کمال آرامش در جهتی که شما می خواهید پیش می رود. رفتار قانع کننده و اشاره های ملایمتان برای هدایت دیگران در همان جهتی که خودتان دلتان می خواهد کافی خواهند بود و اگر خودتان بخواهید خیلی راحت کنترل همه چیز را در دست خواهید گرفت. اما این را هم به خاطر داشته باشید که همان طور که تشویق شدن برای موفقیت هایتان را می پذیرید، سرزنش شدن برای شکست هایتان را هم پذیرا باشید. البته تقریبا هر ریسکی که امروز بکنید به احتمال زیاد به موفقیت ختم خواهد شد، اما بهتر است خودتان را برای پیشامدهای احتمالی هم آماده کنید تا غافلگیر نشوید.

فال روزانه متولدین مرداد

وقتی در منوی یک رستوران ده غذای خوشمزه را در کنار هم ببینید انتخاب بین آنها برایتان سخت خواهد شد. امروز هم شما در شرایط مشابهی قرار گرفته اید و در انتخاب از میان گزینه های وسوسه کننده ای که پیش رویتان قرار گرفته اند به مشکل برخورده اید. اجازه ندهید نداشتن تردید و دودلی جلوی شما را بگیرد و اگر این امکان برایتان وجود دارد که چند انتخاب مختلف داشته باشید حتما همین کار را بکنید. امروز خودتان را با منفی نگری های همیشگی محدود نکنید و با جریان اتفاقات پیش بروید و ببینید شما را به کجا خواهد رساند. کافیست جسارت پذیرفتن مسئولیت کارهایتان را داشته باشید.

فال روزانه متولدین شهریور

رویاهایتان هرگز به واقعیت بدل نخواهند شد مگر این که خودتان آنها را باور داشته باشید و برای دست یابی به آنها تلاش کنید. هیچکس دیگری این کار را برای شما انجام نخواهد داد و اگر مثل علاءالدین یک چراغ جادو نداشته باشید مجبور خواهید بود خودتان کنترل کارها را در دست گرفته و برای به دست آوردن خواسته هایتان زحمت بکشید. یادتان باشد که برای رسیدن به یک مقصد هزار راه گوناگون وجود دارد، پس خودتان را به یک راه و روش محدود نکنید و ذهن خود را باز بگذارید. اگر یک راه نشد راه دیگری را امتحان کنید. هر چیزی برای شما امکان پذیر است، اما شرط اول آن است که خودتان را باور داشته بشید.

فال روزانه متولدین مهر

اگر دیگران امروز به ظاهر و قیافه ی شما و یا طرز لباس پوشیدنتان گیر دادند به آنها هیچ توجهی نکنید. شما این حق را دارید که همان طوری زندگی کنید که خودتان می خواهید، پس اگر بخواهید کهنه ترین، عجیب ترین یا ساده ترین لباس های دنیا را بپوشید هم هیچکس حق دخالت در این مورد را نخواهد داشت. با خیال راحت همانی باشید که واقعا هستید! شما گاهی از حرف زدن در مورد احساسات شخصیتان سر باز می زنید، تنها به این دلیل که فکر می کنید این کار باعث می شود آسیب پذیر و ضعیف به نظر برسید. با این حال بر عکس آنچه فکر می کنید حرف زدن در مورد احساساتتان در حال حاضر موقعیت شما را قویتر خواهد کرد.

فال روزانه متولدین آبان

دستتان را به سوی دورترین هدفتان دراز کنید و خیالتان راحت باشد که خیلی نزدیک تر از آن چیزی است که خودتان فکر می کنید. هر رویایی که در سر داشته باشید برای شما قابل دسترسی است و نیروهایی قدرتمند در کار هستند تا شما بتوانید به اهداف خود دست پیدا کنید. حتی اطرافیانتان هم نسبت به همیشه توجه بیشتری به شما و احساستان دارند. از فرصت استفاده کرده و به کمتر از همه چیز رضایت ندهید! با وجود این که معمولا رفتار دوستانه شما در دیگران احساس راحتی ایجاد می کند، امروز در کمال تعجب می بینید که نتیجه ای کاملا برعکس دارد. اگر می بینید که از نیت خوب شما اشتباه برداشت می شود بیهوده سعی نکنید که دیگران را قانع کنید که طرف آنها هستید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز برای شما روز رویاپردازی است، پس بزرگ ترین رویاهای ممکن را داشته باشید. به این فکر کنید که چه چیزی در زندگی برایتان از همه چیز مهم تر است. کمانتان را به سمت دوردست ترین اهداف خود گرفته و با تمام توانتان برای دست یافتن به آن تلاش کنید، چون امروز هیچ حد و مرزی برای توانایی های شما و شانستان برای رسیدن به موفقیت وجود ندارد. تنها چیزی که می تواند شما را محدود کند ذهن خودتان است. به جای اینکه ذهنتان را درگیر این که چطور می توانید به هدفتان برسید بکنید روی خود هدفتان تمرکز کنید. امروز همه جای خانه را تمیز کنید و هیچ جایی برای انرژی منفی ناشی از گرد و غبار و کثیفی باقی نگذارید.

فال روزانه متولدین دی

امروز موقعیت فوق العاده ای دارد برایتان فراهم می شود که به شما فرصت برداشتن قدم هایی بزرگ در راه رسیدن به اهدافتان را خواهد داد. یک هدف مشخص را در نظر گرفته و تا زمانی که به آن دست پیدا نکرده اید دست از تلاش برندارید. کارهایی که در زمینه ی فعالیت های هنری و خلاقانه انجام می دهید با موفقیت بیشتری همراه خواهند بود. امروز شما می خواهید حتی بدترین خبرها را هم به گونه ای به دیگران بدهید که خیلی بهتر از آن چیزی که در واقع هستند به نظر برسند. با این که شما می توانید حتی در بدترین شرایط هم کورسوی امیدی پیدا کنید، باید حواستان را خوب جمع کنید که مرز بین امید و توهم را در هم نشکنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز ذهنتان تا حدودی آشفته است، یا بهتر بگوییم، نمی توانید از عالم رویاهایتان فاصله بگیرید، اما نباید اجازه بدهید که این موضوع جلوی شما را بگیرد و مانع رسیدگی به کارهای روزمره و دنبال کردن اهدافتان شود. در واقع شما می توانید از این موقعیت به نفع خود استفاده کنید. سعی کنید بخشی از رویاهایتان را وارد زندگی خود کرده و همان طوری باشید که رویایش را در سر دارید. خواهید دید که هر چقدر بیشتر رویاها و افکار عجیب و غریب خود را بپذیرید کارها بهتر پیش خواهند رفت و موفق تر خواهید بود. این واقعیت را باید پذیرفت که همیشه هم نمی شود بر اساس عقل و منطق پیش رفت و گاهی کارها را باید از راه های دیگر پیش برد.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود. احساسات شما در حال حاضر از قدرت زیادی برخوردار هستند، پس به آنها اعتماد کنید و اگر حس ششمتان چیزی به شما می گوید با خیال راحت به آن گوش کنید چون ضرر نخواهید کرد. اکنون زمان بسیار مناسبی برای دنبال کردن رویاهایی است که زمانی به خاطر دنبال کردن هدف های دیگر و یا محدودیت هایی که داشته اید رها کرده بودید. زندگیتان را به آنچه در رویاهایتان برای خود ساخته اید نزدیک تر کنید. سعی کنید بعد از ظهر امروز را به جای اینکه تا دیروقت تفریح کنید و خودتان را خسته کنید در خانه مانده و خودتان را برای شروع یک هفته جدید آماده کنید.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.