آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

فال روزانه فردا سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

فال و فال‌گیری به معنای کوشش در پیشگویی و پیش بینی آینده یک فرد و یک عمل خرافی و شبه علم است که از راه و روش های نهانی یا فراطبیعی صورت می گیرد. فال‌گیری یکی از شاخه‌های نهان‌شناسی است.

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال روزانه فردا سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ همراه شوید.

فال روزانه متولدین فروردین

درست است که این روزها خیلی ها می گویند «خواستن توانستن است» و «شما با قدرت فکرتان می توانید هر کاری را انجام دهید»، اما گاهی غیر ممکن را نمی توان با قدرت اراده و انرژی مثبت هم ممکن کرد. اعتماد به نفس شما قابل تحسین است، اما برای رسیدن به اهداف جاه طلبانه تان کافی نیست و شما به چیزی فراتر از تفکر مثبت نیاز دارید. شما در یکی از نقاط عطف رابطه عاطفیتان قرار گرفته اید و باید تصمیم بگیرید یا یک قدم جلوتر رفته و این رابطه را جدی تر کنید و یا عقب نشینی کرده و خودتان را به احساس امنیتی که به دنبالش هستید برسانید. مواظب باشید، زیرا امروز اگر منطقتان را به کار نگیرید ممکن است تصمیمات و انتخاب های اشتباهی داشته باشید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز تمام فکر و ذکر شما موفقیت در زمینه ی حرفه ای است و هیچ هدف دیگری برایتان اهمیت ندارد. با این حال چیزهای دیگری، از جمله مسائل حانوادگی، هستند که باعث پرت شدن حواس شما شده و نمی گذارند روی کارتان تمرکز کنید. به جای این که تمام توان و انرژی خود را صرف کار و مادیات کنید بهتر است زمان بیشتری را صرف خانواده و عزیزانتان کنید. فاصله بین رویاهایتان با واقعیت ممکن است آنقدر زیاد باشد که حتی ندانید برای رسیدن به آنها از کجا باید شروع کنید. به جای اینکه با داشتن انتظار بیش از اندازه از خودتان و بلند پروازی بیش از حد، اهدافتان را منطقی انتخاب کنید و مرحله به مرحله پیش بروید.

فال روزانه متولدین خرداد

شما آرزو دارید که ای کاش می توانستید رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید، اما متوجه محدودیت هایی که در مسیرتان قرار گرفته و مانع پیشرفت شما می شوند نیز هستید. به جای این که سعی کنید غیر ممکن ها را به واقعیت بدل کنید و وقتتان را با این کار هدر دهید سعی کنید هر چیزی که با واقعیت در تضاد است را فعلا کنار گذاشته و روی واقعیت ها تمرکز کرده و نگرشی منطقی داشته باشید. به جای این که باانتقاد کردن از خودتان اعتماد به نفس خود را از بین ببرید روی پیشرفت هایی که این چند وقت اخیر داشته اید تمرکز کنید. شروع کردن روزتان با کمی تأیید و تحسین از خودتان و کارهایی که کرده اید روحیه و انگیزه لازم برای رسیدن به مقصد را به شما خواهد داد.

فال روزانه متولدین تیر

امروز قدرت تخیل و خلاقیت شما به اوج خود رسیده است و می توانید این توانایی های خود را به صورتی مفید و کاربردی در محل کارتان مورد استفاده قرار داده و با نتایجی که به دست می آورید همکاران و رؤسای خود را تحت تأثیر قرار دهید. شخصی که دوست دارید از شما دور شده است و این موضوع شما را دلتنگ و دلگیر کرده است. شما دارید با خودتان فکر می کنید که او دیگر دوستتان ندارد و این بعد مکانی احساس او را نیز از بین برده است. کمی منطقی تر برخورد کنید و دست از قضاوت کردن بردارید. این احساسات منفی شما فقط از دلتنگی ریشه می گیرند و همین که عشقتان را ببینید همه ی این افکار را فراموش خواهید کرد.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز تکمیل پروژه ای که در محل کارتان باید به انجام برسانید کاری بسیار دشوار و پیچیده به نظر می رسد. شاید در شرایط عادی این موضوع برایتان اهمیت چندانی نداشته باشد، اما امروز شما متوجه اهمیت بسیار زیاد این موضوع هستید و می دانید هر کاری که الان بکنید و هر تصمیمی که بگیرید اثرات ملموسی روی ماه های آینده و حتی بیشتر خواهد داشت. با وجود این که ممکن است از انتخاب های فعلی خودتان مطمئن باشید بهتر است امروز به احساسات درونی خود اعتماد چندانی نداشته باشید، چرا که این کار ممکن است شما را دچار مشکل کند. منطق خود را به کار گرفته و تکیه به حس ششمتان را برای روز دیگری بگذارید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز ذهن شما قدرت بسیار زیادی پیدا کرده است و هر اطلاعاتی که وارد مغزتان شوند دیگر راه فراری پیدا نخواهند کرد و همان جا باقی خواهند ماند. از این فرصت استفاده کرده و اگر می خواهید چیزی را یاد گرفته و یا درسی را بخوانید از این قدرت فوق العاده ای که در اختیار دارید بهره ببرید. امروز پیش رفتن بر اساس برنامه قبلیتان ممکن است کاری دشوار و همراه با چالش باشد، زیرا هر جایی که نگاه می کنید فرصت ها و موقعیت های زیادی را می بینید که شما را به سوی خود فرا می خوانند. با وجود این که می دانید برای رسیدن به اهدافتان باید سخت تلاش کنید، ولی مثبت اندیشی فعلیتان باعث می شود کارها به نظرتان آسانتر بیایند.

فال روزانه متولدین مهر

امروز شما دوست دارید ذهن و انرژی خود را روی مسائل شخصی و عاطفیتان متمرکز کرده و مشکلات خانوادگی و یا درگیری هایی که با عشقتان دارید را مورد بررسی و رسیدگی قرار دهید، اما سرتان خیلی شلوغ است و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید که این اجازه را به شما نمی دهند. نگران نباشید، این مشکلات از فوریت چندانی برخوردار نیستند و می توانید بعدا هم به آنها رسیدگی کنید. با تلاش برای قانع کردن دیگران به این که راه و روش شما بهترین راه ممکن است خودتان را خسته نکنید. اگر نسبت به احساسات و افکار دیگران و آنچه به شما پیشنهاد می کنند ذهنی باز داشته باشید مقدمات دلخوری و ناراحتی خودتان را فراهم نخواهید کرد.

فال روزانه متولدین آبان

شما از این که ثبات موجود در روابط عاطفی خود را به خطر بیندازید اصلا خوشتان نمی آید، اما چه دنبال آغاز یک رابطه ی عاطفی جدید باشید، چه بخواهید تختلاف نظر با اعضای خانواده تان را حل کنید و یا زندگی زناشویی خود را بهبود ببخشید، برای این که به نتایج مثبتی دست پیدا کنید باید دست به ریسک بزنید. دست از انتظارات غیر منطقی برداشته و مشکل را به طور مستقیم با شخص مورد نظرتان مورد بحث قرار دهید. امروز شما مدام در ارتباط با دیگران هستید و از مصاحبت با آنها لذت می برید. حتی اگر در این مکالمات به موضوعی برخوردید که در مورد آن اطلاعات کافی ندارید نظرات خودتان را در این رابطه مطرح کنید، شاید این بحث بتواند به اطلاعات و دانش شما بیفزاید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز نگرش شما نسبت به همه چیز به طور عجیبی مثبت شده است و خودتان هم از این تفکر خود متعجب شده اید، مخصوصا اگر با مسائل آزار دهنده ای دست به گریبان باشید. مشکلاتتان خیلی بزرگتر و پیچیده تر از همیشه به نظر می رسند، اما با وجود این که هیچ چیز آسان به نظر نمی رسد شما با امیدواری به آینده نگاه می کنید. این خیلی خوب است، قدم به قدم پیش بروید تا به هدف نهایی خود دست پیدا کنید. امروز از وقت تلف کردن در محل کارتان لذت بسیاری می برید و حتی دوست دارید همکارانتان را نیز با خود همراه کنید. بهتر است مواظب باشید مورد خشم رئیستان قرار نگیرید.

فال روزانه متولدین دی

شما معمولا از آن دسته آدم هایی نیستید که به احساسات خود توجه زیادی نشان می دهند، اما امروز احساساتتان کنترل اوضاع را از دست گرفته و عقل و منطقتان را از محوریت خارج کرده اند. شما نمی توانید خواسته ها و علایقتان را نادیده بگیرید؛ این کار تنها باعث خواهد شد که اهمیت بیشتری برایتان پیدا کنید. عاقلانه ترین کار این است که احساسات و نیازهای خود را مورد توجه قرار دهید و در مورد آنها با شخصی که مورد اعتمادتان است صحبت کنید. حواستان را کمی بیشتر جمع کنید، چرا که هر لحظه ممکن است حرف هایی که نباید به دیگران بگویید، بی آن که به عواقب حرفتان فکر کرده باشید از دهانتان در بروند.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز لجبازی شما همه را به تعجب وا خواهد داشت. شما در مورد هر چیزی عقیده ای ثابت دارید و اگر همه ی زمین و زمان هم جمع شوند نمی توانند نظرتان را در مورد آن تغییر دهند. شاید دیگران فکر کنند که شما دارید مشکلات را بزرگ می کنید و همین رسیدن به اهدافتان را سخت خواهد کرد، اما شما به هیچ وجه نگران نتیجه ی نهایی نیستید و می دانید که راهتان درست است. فکر نکنید با پرت کردن حواس خودتان و سرگرم شدن با مسائل پیش پا افتاده و روزمرگی می توانید از مسائل مهمی که ذهنتان را درگیر کرده اند فرار کنید، با مشکلاتتان روبرو شوید و راه حلی منطقی برای آنها پیدا کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

با وجود این که شما سعی دارید نظرات خود را با دوستانتان در میان بگذارید توضیحات و گفته هایتان باعث گیجی و سردرگمی آنها خواهند شد و آنها نمی توانند شما را به خوبی درک کنند. زیاد به خودتان فشار نیاورید! آنها تعصبات و نظرات خود را دارند که تغییر دادنشان و همراه کردن آنها با خودتان به هیچ وجه راحت نخواهد بود. امروز کارهایتان را جدی می گیرید و حداکثر تلاش خود را برای انجام هر کدام از آنها خواهید کرد. با این حال حتی اگر اطرافیانتان متوجه این مسئله نشوند، همزمان در عالم فکر و خیالتان نیز غرق شده اید. با این حال این موضوع نه تنها تأثیری منفی روی عملکردتان نخواهد گذاشت، بلکه شاید حتی بتواند به بهتر شدن آن نیز کمک کند.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.