آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

فال تاروت فردا + فال تاروت روزانه دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳

برای گرفتن فال تاروت کبیر ابتدا نیت کنید و فال مخصوص ماه تولد خود را بخوانید. با ما همراه باشید.

برای گرفتن فال تاروت کبیر ابتدا نیت کنید و فال مخصوص ماه تولد خود را بخوانید. با ما همراه باشید. «تاروت» مجموعه‌ای از کارت‌های بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در بخش های مختلف اروپا مثل فرانسه و ایتالیا برای ورق بازی گروهی مورد استفاده قرار می‌گرفته‌است. از اواخر قرن هجدهم تا به امروز پیروان آن و علاقمندان دانش‌های مخفی و راز آلود، تاروت را وسیله‌ای برای پیشگویی یا حتی گذرگاهی در سیر بعد ذهنی و روحانی قلمداد می‌کنند. کارت های تاروت شامل دو دسته کارت تاروت کبیر (Major Arcana) و کارت تاروت صغیر (Minor Arcana) می باشند. که تعداد کارت های کبیر ۲۲ عدد و کارت های صغیر ۵۶ عدد می باشد که مجموع ۷۸ عددی را تشکیل می دهند.

متولدین فروردین

اگر میخواهید پولی رو از کسى قرض بگیرید مطمئن باشید که اون شخص مشکلی براتون پیش نمیاره و باعث ناراحتیتون نمیشه. شما اهل ولخرجی هستید حواستون باشه ممکنه مشکلات مالی براتون پیش بیاد. برای مجردین خواستگاری و مراسم نامزدی دیده میشه. حسودهاى زیادى اطرافتون دارید. پیشنهاد کار براتون دیده میشه. اگر شخصی رو دوست دارید که ترکتون کرده و یا باهم به مشکل برخوردید دوباره به سمتتون برمیگرده. براى حل مشکلاتتون راهی روشن جلوی روتون باز میشه که باید قدر این فرصت رو بدونید و از موقعیتهای پیش اومده درست استفاده کنید. مردی تقریباً میانسال نگرانتونه و دوست داره حمایتتون کنه. مسافرت در پیش دارید که بیشتر جنبه کاری داره. در مورد کاری و یا خبری که منتظرش هستید جواب مثبت دریافت میکنید. توی روابط احساسیتون کمی شک و یه احساس ناخوشایند نسبت به شخص مقابلتون پیدا کردید ولی بزودی مشکلاتتون و این سوءتفاهم برطرف میشه، تلفن، دیدار، آشتی براتون دیده میشه.

متولدین اردیبهشت

بزودى صحبت از ازدواج و تشکیل خانواده براى شما توی خونه پیش میاد. از جهت مالی تغییرات مثبتی بوجود میاد ولی توی محیط کاریتون مراقب شخصی مشکل ساز باشید که قصد بحث و دردسر سازی داره. از طرف آقایی پولی دریافت میکنید و حمایت مالی میشید. مشغله های فکری زیاد اذیتتون میکنه. برای خانمها آقایی ازتون دلخوره و بهتره این دلخورى رو رفع کنید. با اراده ی قوی و اعتماد به نفس بالایی که دارید میتونید خواسته ها و خلاقیت هایی که دارید رو عملی کنید. بزودی کسی که دوستش دارید رو میبینید و یا خبری از او دریافت می کنید. رقابت، مشاجره و یا مخالفت بر سر موضوعی دارید که میخواهید با برطرف کردن این مسائل تغییرات بهتری رو ایجاد کنید. برای کسانی که در شرف ازدواج هستند با مخالفتی روبرو خواهند شد که با صبورى و منطقى صحبت کردن موافقت رو دریافت خواهند کرد. توی روابط احساسیتون رابطه ی سردی بینتون دیده میشه ولی شخص مقابلتون دوستتون داره و بهتون فکر میکنه و بهش فکر میکنید و بزودی دیدار دارید.

متولدین خرداد 

در رابطه با موضوعی که میتونه مالی و یا احساسی باشه کمی ناراحت میشید. شاید کسی بهتون قولی در مورد پولى داده باشه که حتماً بهتون این پول رو میده. شخصی رو دوست دارید و یا داشتید که در حال حاضر یا از هم دورید و یا از دستش دادید و ناراحتید. بارداری ناخواسته و یا بارداری برای خانمهای متاهل دیده میشه. تلاش میکنید که کارى رو به نتیجه برسونید که یکم زمان میبره تا به نتیجه دلخواهتون برسه. در محیط کار شخصی هست که براى شما رقیب محسوب میشه، مراقب این شخص باشید که قصد ضربه شدن به شمارو داره، بهتره به هر کسی اعتماد نکنید. توی روابط احساسیتون رقیب احساسی برای خانمها دیده میشه که این رقیب خیلى زود پوچ میشه و شخص مقابلتون دوست داره از احوالاتتون خبری بگیره، دوست داشتن بینتون هست ولى در حال حاضر در حال سرد شدنه، دلتنگی، بیقراری بینتون دیده میشه

متولدین تیر

منتظر خبری و یا پولی هستید که خیلی زود به دستتون میرسه. شخصی که دوستش دارید بهتون فکر میکنه. به یه میهمانی دوستانه و یا دورهمی دوستانه دعوت میشید که از نگاه بعضی ها متوجه حسادتشون نسبت به خودتون میشید. یک تماس تلفنی دریافت میکنید که احساسیه. اختلافات خانوادگی و یا خبری که باعث ناراحتیتون میشه رو میشنوید. بارداری و تولد فرزند در خانواده ی متولدین این ماه و یا خانمهای متاهل این ماه دیده میشه. به یک مراسم ازدواجی که مربوط به اقوام نزدیک هست دعوت میشید. مشکلات مالی دارید که در حال برطرف شدنه، سعی کنید خرجهای غیر ضروری رو از برنامتون دور کنید و کمی پس انداز داشته باشید. توی روابط احساسیتون فاصله، دلتنگی و دوری که بزودی دیدار براتون دیده میشه، دوست داشتن دوطرفه با اینکه کمی این رابطه سرد هست ولی بزودی به شما دوباره ابراز عشق و علاقه میشه.

متولدین مرداد

امروز ماه به شما برکت داده است، که ممکن است به شما در بهبود قدرت درونی شما کمک کند. به احتمال زیاد فرصت‌های جدیدی برای کسب و کار و کار خود به دست خواهید آورد که در آینده نزدیک به شما از لحاظ سود به دست خواهد آمد. ممکن است زوج ها خبرهای خوبی در مورد تولد فرزند بشنوند. به پرندگان عشق توصیه می شود نظر خود را با یکدیگر روشن کنند تا آینده خود را روشن کنند.

متولدین شهریور 

امروز از ماه برکت دارید و همه چیز اکنون تحت کنترل است. عملکرد شما ممکن است توسط سالمندان تحسین شود و ممکن است انتظار ارتقای شغلی داشته باشید. پولی که گیر کرده بود، احتمالاً اکنون بازیابی می شود، ممکن است به افزایش نقدینگی در تجارت کمک کند. ممکن است از نظر مسائل حقوقی نیز خبرهای خوبی وجود داشته باشد. در شراکت‌ها، احتمالاً بسیاری از مسائل اکنون حل خواهد شد.

متولدین مهر

امروز ممکن است خبر خوبی از نظر شغلی بشنوید. جویندگان کار ممکن است به کمک سخت کوشی بر روی شکست دادن امتحانات ورودی متمرکز شوند. مجردها ممکن است خبرهای خوبی در رابطه با ازدواج بشنوند. زوج ها ممکن است خبرهای خوبی از نظر تولد فرزند داشته باشند.

متولدین آبان

امروز ممکن است برای تغییر در محل برنامه ریزی کنید، توصیه می شود تصمیم مربوط به مهاجرت را به تعویق بیندازید. همچنین توصیه می شود از سرمایه گذاری در تجارت خودداری کنید. در اواخر عصر، ممکن است وضعیت تحت کنترل باشد. با کمک مشاوره خوب یکی از بزرگترها، ممکن است اوضاع آشفته را کنترل کنید.

متولدین آذر

امروز ممکن است صبر خوبی داشته باشید، مدیتیشن ممکن است به شما در افزایش تمرکز کمک کند، که به پروژه شما سرعت می بخشد. زیردستان شما ممکن است با شما همکاری کنند، ممکن است به شما کمک کند تا پروژه را قبل از زمان تکمیل کنید. ممکن است برخی از سفرهای کوتاه، مربوط به کار باشد. احتمالاً ممکن است با یک فرد تأثیرگذار ملاقات کنید که ممکن است به شما کمک کند تا تجارت خود را تقویت کنید.

متولدین دی 

امروز ممکن است برای بازسازی خانه خود مقداری خلاقیت یا مصنوع بخرید که ممکن است موقعیت اجتماعی شما را افزایش دهد. ممکن است برنامه های جدیدی را در کسب و کار خانوادگی خود پیاده سازی کنید که در آینده نزدیک به شما از نظر سود پرداخت خواهد کرد. همچنین ممکن است در جمع خانوادگی یا اجتماعی مشغول باشید.

متولدین بهمن

امروز روز خوبی برای شماست. ممکن است نشاط و سلامت خوبی داشته باشید. ممکن است از کار خود لذت ببرید. امروز این چالش شما برای اجتناب از صراحت است. توصیه می شود از بحث و جدل در مورد موضوعات بی ارزش خودداری کنید، در غیر این صورت ممکن است در خانواده اختلاف نظر ایجاد شود. جویندگان کار ممکن است شغل مناسبی پیدا کنند. به پرندگان عشق توصیه می شود از بحث و جدل در مورد موضوعات بی ارزش خودداری کنند.

متولدین اسفند

امروز برکت ماه نیست. ممکن است امروز احساس ناراحتی کنید، ممکن است بی تاب شوید، ممکن است در انجام وظیفه خود مشکل پیدا کنید و نتوانید خواسته خود را برآورده کنید. شما می خواهید از مسئولیت داده شده جدا شوید. ممکن است نتوانید هیچ کاری را انجام دهید.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.