آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

علت فوت دکتر سمیرا آل سعیدی پزشک بیمارستان شریعتی تهران

رئیس بیمارستان شریعتی درگشت یک پزشک این مرکز را تسلیت گفت، علت فوت دکتر سمیرا آل سعیدی پزشک بیمارستان شریعتی تهران را خواهیم خواند.

مرگ‌های سریالی پزشکان و کادر درمان همچنان ادامه دارد و در تازه‌ترین مورد دکتر سمیرا آل سعیدی دانشیار روماتولوژی و از پزشکان بیمارستان شریعتی تهران جان خود را از دست داد. حادثه‌ای که برخی از همکاران او آن را خودکشی اعلام کرده اند. اما واقعیت ماجرا چیست؟

بر اساس اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی، یک پزشک خانم اقدام به خودکشی کرد و جان سپرد.

شنیده‌ها حاکی است که خانم دکتر سمیرا آل سعیدی، استاد دانشگاه و فوق تخصص روماتولوژی در تهران بر اثرخودکشی، جانش را از دست داد. در همین رابطه رئیس بیمارستان شریعتی، طی پیامی درگذشت شادروان دکتر سمیرا آل سعیدی، عضو هیأت علمی دانشگاه را به جامعه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تهران، بیمارستان شریعتی و خانواده ایشان تسلیت گفت.

روز گذشته رئیس بیمارستان شریعتی تهران درگذشت متخصص این بیمارستان را تسلیت گفت. احمدرضا جمشیدی در پیامی نوشت: «خبر اندوه بار درگذشت دکتر سمیرا آل سعیدی دانشیار روماتولوژی و عضو مرکز تحقیقات روماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران موجب تأثر و تألم جامعه دانشگاهی گردید. دکتر آل سعیدی جزو نوابغ و افتخارات دانشگاه بود و از دست دادن ایشان غم بزرگی را بر پیکر دانشگاه و بیمارستان به جای گذاشت و یاد ایشان برای همیشه برقلب و ذهن ما نقش خواهد بست.»

به دنبال خبر درگذشت دکتر سمیرا آل سعیدی، مهدی عبدوس، پزشک، در شبکه اجتماعی ایکس پرده از خبری تلخ برداشت. او در توئیتی نوشت: «خانم دکتر سمیرا آل سعیدی فوق تخصص روماتولوژی از میان ما رفت ایشان روز قبل پلن دارویی ‎خودکشی خود را با رزیدنت‌ها مطرح کرده، آن‌ها موضوع را جدی نگرفته و سر به سر ایشان هم می‌گذارند، مرحوم به گواهی همکاران، خوش اخلاق، فعال و با وجدان کاری بوده از ایشان یک فرزند به یادگار مانده است. شاید در لحظات آخر زندگی گفته من زنی هستم که دنیا را روی انگشتان خود می‌چرخانم، اما از پس دلتنگی‌هایم بر نمی‌آیم. پزشکان بیشتر از سایر اقشار جامعه در معرض تنش و استرس‌های فراوان کاری هستند آن‌ها سرمایه کشور هستند احترام را حفظ کنید تنهای‌شان نگذارید.»

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.