آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

شعار هیات‌های عزاداری در ایام محرم و صفر ۱۴۰۳ همراه با عکس نوشته شعار

سازمان هیات و تشکل‌های دینی نظر به فرا رسیدن ماه محرم و صفر و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) شعار مشترک هیات ها را برای محرم ۱۴۰۳ اعلام کرد.

روابط عمومی سازمان هیات و تشکل‌های دینی، نظر به فرارسیدن ماه محرم و صفر و ایام عزاداری شهادت سیدالشهدا(ع)، این سازمان با محوریت شورای هماهنگی شبکه‌های هیات و تشکل‌های دینی با رویکرد در برگیری موضوعات مختلف محرم و صفر، حول محور آزادگی و مقاومت و با نگاهی به تحولات منطقه و به خصوص جنگ غزه و گسترده شدن جبهه مقاومت تا سرحدات عالم، پیشنهاد شعار مشترک برای هیات‌های عزاداری را به فراخوان گذاشت.

بر همین اساس پس از بررسی و پایش شعارهای ارسال شده توسط جامعه ‌بزرگ هیاتی و نخبگان فرهنگی و برای همراهی با رسانه ملی و دیگر نهادهای تبلیغی عمومی، با در نظر گرفتن مصالح رسانه‌ای و مقتضیات امت اسلامی نهایتاً عبارت «آزادگان عالم در خیمه حسین‌اند» با هشتگ #طرف_درست_تاریخ به عنوان شعار مشترک جامعه محبان‌ اهل‌بیت(ع) و هیات‌های عزاداری در ایام محرم و صفر ۱۴۰۳ انتخاب شد.

این شعار مشترک، بنا دارد خط محوری فعالیت‌ هیأت‌های مذهبی در کنار شعارهای اختصاصی هرکدام از آن‌ها باشد.

به جهت بهره‌وری بیشتر، نشان‌ نوشت ویژه‌ این شعار نیز طراحی شده است تا مورد استفاده هیأت‌ها در تبلیغات و فضاسازی‌ها قرار گیرد.

عکس نوشته با شعار مشترک هیات‌های عزاداری ۱۴۰۳

عکس نوشته با شعار مشترک هیات‌های عزاداری ۱۴۰۳ شعار هیات‌های عزاداری در ایام محرم و صفر ۱۴۰۳ همراه با تصاویر شعار شعار هیات‌های عزاداری در ایام محرم و صفر ۱۴۰۳ همراه با تصاویر شعار شعار هیات‌های عزاداری در ایام محرم و صفر ۱۴۰۳ همراه با تصاویر شعار

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.