آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

سریال سرزمین مادری فصل سوم چند قسمت است؟

سریال سرزمین مادری در سه فصل توسط کمال تبریزی ساخته شده است، در این مطلب با تعداد قسمت های سریال سرزمین مادری فصل سوم آشنا خواهیم شد.

ساخت فصل سوم و آخر مجموعه نیز به خاطر پخش ۴ قسمت ابتدایی و حواشی ایجاد شده آن با تأخیر ۱ ساله مواجه شد، اما سرانجام فیلم‌برداری فصل سوم در اواخر تابستان سال ۱۳۹۴ آغاز شد و در تیرماه سال ۱۳۹۶ پایان یافت. این فصل هم از سال ۱۳۵۴ تا ۲۹ بهمن‌ ماه سال ۱۳۵۷ را نشان می‌دهد.

تعداد قسمت های فصل سوم سریال سرزمین مادری

سریال سرزمین مادری با نام اولیه سرزمین کهن در سه فصل سخته شده است، گفته می شود این سریال حدود ۶۶ قسمت دارد و چون فصل اول آن در ۲۱ قسمت و فصل دوم آن در ۱۹ قسمت منتشر شده است ، به احتمال فراوان فصل سوم این سریال نیز در حدود ۲۶ قسمت پخش خواهد شد.

لوکیشن سریال سرزمین مادری

سریال سرزمین مادری در محله قدیمی شاپور با نام امروزی خیابان وحدت اسلامی در سال ۱۳۸۷ فیلمبرداری شده است، لوکیشنی به مساحت ۲۰ هزار متر مکعب نیز در شهرک سینمایی غزالی در سال ۱۳۸۶ برای ساخت سکانس های این سریال ساخته شده است، این لوکیشن دکورهایی مربوط به دوره تاریخ معاصر دارد، بخشی از سریال نیز در خانه موزه استاد معین و امیرجاهد واقع در چهارصد دستگاه تهران و خانه مشیرالدوله در لاله زار فیلمبرداری شده است.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.