آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

سارا صوفیانی کیست؟ عکس های سارا صوفیانی و همسر معروفش هنگام مهاجرت از ایران

سارا صوفیانی به تازگی همراه با خانواده خود از ایران به قصد مهاجرت خارج شده اند، با او و خانواده هنرمندش آشنا خواهیم شد.

سارا صوفیانی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی جدید خبر از مهاجرتش از ایران را داد، در ادامه عکس خانوادگی سارا صوفیانی در راه خارج ایران را می بینید.

سارا صوفیانی بازیگر روزهای بی قراری به تازگی عکسی از خود، همسر و فرزندش در هواپیما را منتشر نمود و با نوشتن جمله خدانگهدار ایران خبر از مهاجرتش را داد. خانم بازیگر توضیح دیگری درباره رفتن از ایران ننوشته و ذکر نکرده است که آیا سفرش موقتی و یا دائمی بوده است.

 

سارا صوفیانی و همسرش سارا صوفیانی و خانواده اش

بیوگرافی سارا صوفیانی و همسر و فرزندش

سارا صوفیانی بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۲۶ فروردین ۱۳۶۴ در مشهد است، او در یک خانواده ۶ نفره بدنیا آمده، پدرش دبیر ریاضی و مادرش خانه دار و سه برادر بزرگ تر از خود دارد و خودش ته تغاری خانواده می باشد. او سال ۱۳۸۹ با امیرحسین شریفی ازدواج کرده است، امیرحسین شریفی تهیه کننده متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۳۶ در اصفهان است، خانم بازیگر و همسرش ۲۸ سال اختلاف سن دارند. این زوج دارای فرزندی به نام ساحل هستند که تولد ۱ خرداد سال ۱۳۹۹ می باشد.

فیلم های سارا صوفیانی

سارا صوفیانی در آثاری چون روزهای بی قراری، زاویه هفتم، مرد نقره ای، کبریت سوخته، جاودانگی، خانه بی پرنده و… حضور دارد. همچنین او حضور فعالی در عرصه تئاتر دارد و کارگردانی نیز می کند و در شرکت فیلمسازی همسرش بعنوان تهیه کننده حضور دارد. خانم بازیگر دکترای تاریخ اسلام دارد و در دانشگاه نیز تدریس می کند.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.