آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

زهرا چخماقی خبرنگار ۲۰:۳۰ در کنار مادر معروفتر از خودش + بیوگرافی زهرا چخماقی

با منتشر شدن عکس های زهرا چخماقی و لو رفتن نسبت فامیلی او با اخبارگوی تلویزیونی در اینجا بیوگرافی زهرا چخماقی را خواهیم خواند.

تصاویری از زهرا چخماقی خبرنگار ۲۰:۳۰ در کنار مادر، خواهر و همسرش در شبکه اجتماعی منتشر و دست به دست شد و مورد قضاوت غیر اخلاقی قرار گرفتند.

تصاویری از زهرا چخماقی خبرنگار ۲۰:۳۰ در کنار مادر، خواهر و همسرش را مشاهده می‌کنید؛ مادر زهرا چخماقی فریده فرخی نژاد مجری قدیمی بخش خبر تلویزیون است که سالهاست ازدواج کرده و نام همسرش علیرضا چخماقی است و ۴ فرزند دارند.

لازم به ذکر است برخی از کاربران، شکل و شمایل خانواده زهرا چخماقی، اورا مورد قضاوت‌های غیراخلاقی کرده‌اند.

زهرا چخماقی خبرنگار ۲۰:۳۰ در کنار مادر معروفتر از خودش + بیوگرافی زهرا چخماقی

بیوگرافی زهرا چخماقی خبرنگار ۲۰:۳۰

زهرا چخماقی متولد پنجم اردیبهشت‌ماه ۱۳۶۳ در بندرعباس، مجری و خبرنگار است. اولین بار در دوره نوجوانی به همراه خواهرش زینب به عنوان گزارشگر و مجری وارد برنامه موج مروارید شدند و یک و سال نیم روی آنتن بودند. به پیشنهاد مادرش و علاقه شخصی‌اش به خبرنگاری وارد باشگاه خبرنگاران جوان شد و دوره‌های خبرنگاری را زیر نظر مرتضی حیدری گذراند و در بخش فرهنگ و هنر شروع به فعالیت کرد.

پدر زهرا چخماقی نظامی بوده و خانم فریده فرخ نژاد از گویندگان قدیمی صدا و سیما و مجری خبر شبکه یک، مادر زهرا چخماقی است و مدت هاست که بازنشسته شده و فعالیتی ندارد.

خواهرش زینب نیز مانند مادر و خواهرش وارد صدا وسیما شده و در این سازمان مشغول به کار است.

علت به کما رفتن زهرا چخماقی

فرخی نژاد علت احتمالی بیماری دخترش را گرفتگی‌های ریز عروق در ناحیه ریه خواند و افزود: «مشکل زهرا با سردرد و تنگی نفس شروع شد و در حالی که او را به بیمارستان منتقل می‌کردیم از هوش رفت. »

همسر زهرا چخماقی ، امیرزاده، همچنین تأکید کرده که این خبرنگار صدا و سیما در منزل دچار این مشکل شده و روانه بیمارستان تریتا شده است.

زهرا چخماقی خبرنگار ۲۰:۳۰ در کنار مادر معروفتر از خودش + بیوگرافی زهرا چخماقی

فعالیت خبری زهرا چخماقی

خبرنگار صدا و سیما فعالیت خود را در زمینه های تهیه و تولید گزارش های خبری برای بخش خبر و مستندهای اجتماعی و غیره را انجام می دهد.

زهرا چخماقی از سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۸ بعد از رشد در سرویس فرهنگ و هنر مورد تقدیر قرار گرفت و سال ۸۸ به گروه خبری سیاسی رفت و بعد از یک سال و نیم به عنوان جانشین سردبیر بخش فرهنگ انتصاب شد.

زهرا چخماقی خبرنگار ۲۰:۳۰ در کنار مادر معروفتر از خودش + بیوگرافی زهرا چخماقی

او اولین اجرای زنده خود را در سال ۱۳۹۰ در شبکه ۵ انجام داد و سپس به مجله خبری شبکه یک رفت و در سال ۱۳۹۳ در صدا و سیما استخدام شد.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.