آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

زمان پخش و تکرار مجموعه نمایشی جرس از شبکه تهران

با آغاز ماه محرم مجموعه نمایشی جرس از شبکه تهران به نمایش گذاشته شده است، در اینجا با زمان پخش و تکرار مجموعه نمایشی جرس از شبکه تهران آشنا خواهید شد.

مجموعه داستانی جرس کاری از تولیدات جدید سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که در ده قسمت به معرفی ده نفری که به نوعی در واقعه عاشورا حضور داشتند و در نهایت جزو یاران اباعبدالله الحسین(ع) شدند، می‌پردازد. هر قسمت از این مجموعه، متشکل از سه پرده «قبل از رویارویی افراد با امام حسین(ع)»، «رویارویی آنها با سید و سالار شهیدان» و در نهایت «مبارزه و رجزخوانی‌شان برای لشگر یزیدیان» است.

نقش های اجرا شده در نمایش جرس

افرادی که در این مجموعه نمایشی به معرفی آنان پرداخته می‌شود، عبارتند از: «نافع‌ بن‌ هلال بجلی»، «عابس بن ابی شبیب شاکری»، «حبیب ابن مظاهر»، «جون بن حوی»، «دلهم همسر زهیر بن قین»، «حر بن یزید ریاحی»، «بریر بن خضیر همدانی»، «مسلم بن عوسجه»، «بحریه همسر جناده بن حرث و مادر عمرو بن جناده»، و «وهب بن عبدالله بن حباب کلبی» می باشند.

زمان پخش و تکرار مجموعه نمایشی جرس از شبکه تهران

اسامی بازیگران نمایش جرس

هنرمندانی همچون «علیرضا مهران»، «مجید پتکی»، «جعفر دهقان»، «سیروس کهوری نژاد»، «محیا دهقانی»، «انوش معظمی»، «علیرضا استادی»، «سید مهرداد ضیائی»، «شیواخسرومهر» و «کوروش سلیمانی» به ترتیب به ایفای نقش این افراد پرداخته اند.

زمان پخش و تکرار مجموعه نمایشی جرس از شبکه تهران

مجموعه نمایشی جرس در ۱۰ قسمت ۳۵ دقیقه‌ای هر شب ساعت ۱۹ پخش و بازپخش آن ساعت ۸ صبح می باشد.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.