آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

زمان پخش و تکرار سریال شروود از شبکه چهار + خلاصه داستان

مینی سریال جدید «شروود» از بامداد روز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماهاز شبکه چهار به روی آنتن رفته است در ادامه با زمان پخش و تکرار این سریال و جزئیات پخش سریال شروود آشنا خواهیم شد.

مینی سریال جدید «شروود» سریالی است در ژانر درام، جنایی و معمایی که محصول ۲۰۲۲ انگلستان می باشد، قسمت اول این سریال به کارگردانی جیمز گراهام از روز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت به روی آنتن شبکه چهار رفته است. این سریال توانسته امتیاز ۷ از ۱۰ از درگاه تخصصی IMDB کسب کند و برنده جایزه BAFTA در سال ۲۰۲۳ شود.

خلاصه داستان سریال شروود

«شروود» داستان اهالی دهکده معدنی ناتینگهام شایر را روایت می‌کند که گرفتار جنایاتی عجیب هستند. در این دهکده که روزگاری در دههٔ هشتاد یک اعتصاب و سرکوب کارگری گسترده را از سر گذرانده است و اهالی از آن تاریخ به بعد روبروی هم قرار گرفته‌اند، فردی با تیروکمان آدم می‌کشد. قتل‌هایی که به نظر ریشه در همان اتفاقات سال‌ها قبل دارد و حالا کارآگاه ایان سنت کلر به دنبال یافتن قاتل است.

زمان پخش و تکرار سریال شروود

زمان پخش و تکرار سریال شروود

این سریال از یکشنبه، ۱۶ اردیبهشت در ساعت صفر بامداد پخش، و تکرار آن در ساعت های ۱۱ و ۱۸ فردای همان روز انجام خواهد شد.

اسامی بازیگران سریال شروود

دیوید موریسی

لسلی منویل

رابرت گلنیستر

کوین دویل

کلر راشبروک

لورین اشبورن

فیلیپ جکسون

پیپ تورنس

عدیل اختر

جوآن فروگات

تعداد قسمت های سریال شروود

مینی سریال شروود در ۶ قسمت ساخته شده است که درباره دو قتل بهت آور و تکان دهنده ای استت که رخ میدهد و همه اهالی یک روستای کوچک در منطقه ناتینگهام را به وحشت می اندازد. این اتفاقات هولناک باعث تشدید اختلافات قدیمی در میان مردم می شود و…

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.