آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

زمان پخش و تکرار سریال شب دهم از شبکه آی فیلم

سریال شب دهم محصول سال ۱۳۸۰ مجددا از شبکه آی فیلم به نمایش گذاشته خواهد شد، در اینجا با زمان پخش و تکرار سریال شب دهم از شبکه آی فیلم آشنا خواهیم شد.

سریال شب دهم محصول سال ۱۳۸۰ از روز ۱۸ تیرماه جایگزین سریال تمام رخ خواهد شد و به روی آنتن شبکه آی فیلم خواهد رفت، در ادامه این مطلب زمان پخش و تکرار سریال شب دهم از شبکه آی فیلم را بررسی خواهیم کرد.

زمان پخش و تکرار سریال شب دهم از شبکه آی فیلم

سریال شب دهم بعد از اتمام سریال تمام رخ از روز دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳ به روی آنتن شبکه آی فیلم خواهد رفت، این سریال هر شب در ساعت ۲۰ پخش خواهد شد و بازپخش آن فردای همان روز در ساعات ۴ بامداد و ۱۲ ظهر به نمایش گذاشته خواهد شد.

کارگردان سریال شب دهم

کارگردان سریال شب دهم حسن فتحی است او متولد ۱۰ شهریور سال ۱۳۳۸ در نظام آباد تهران می باشد و اصالتا خوانساری است، تحصیلات حسن فتحی کارشناسی روان‌شناسی و کارشناسی ارشد رشته کارگردانی نمایش است. او با ازدواج به سبک ایرانی به سینما و در سال ۱۳۷۲ با سریال همسایه ها به تلویزیون راه پیدا کرد. ایشان استاد دانشگاه، کارگردان و فیلمنامه نویس نیز می باشد. از معروفترین سریال های او سریال پهلوانان نمی میرند، شب دهم و مدار صفر درجه می توان نام برد. ایشان تاکنون سریال های شهرزاد ( هر سه فصل) و جیران را برای شبکه نمایش خانگی ساخته اند و هم اکنون در حال ساخت سریال ازازیل می باشد.

وی متاهل است و دو فرزند به نام های محمدرضا و امیرحسین دارد. امیرحسین فتحی نیز همچون پدر در رشته هنر فعالیت دارد و بازیگری می کند و او را در سریال شهرزاد در نقش صابر عبدلی ( ناجی شیرین و همسر دومش) دیده ایم.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.