آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

زمان پخش و تکرار سریال سرگردان از شبکه افق

سریال جدید سرگردان محصول کشور کره جنوبی می باشد که از امشب یکشنبه ۲۳ اردیبهشت به روی آنتن شبکه افق خواهد رفت.

سری اول مجموعه تلویزیونی vagabond (سرگردان) به کارگردانی yoo in shik و نویسندگی جانگ یونگ چول و جونگ کیونگ سون با ژانر رمانتیک اکشن و هیجان انگیز در سال ۲۰۱۹ در کشورهای کره جنوبی، پرتغال و مراکش ساخته شد .

خلاصه داستان سریال سرگردان

سرگردان (بی‌خانمان) سریال کره‌ای در ژانر اکشن و عاشقانه است که در آن چا دال گون (لی سونگی) که رویای بازیگر اکشن شدن رو در سر داره از یک حادثه هواپیما جون سالم به‌ در میبره و مسیر زندگیش تغییر میکنه و درگیر توطئه های پنهان میشه و قصد داره فساد ملی رو آشکار کنه؛ گوهاری (سوزی) برای حمایت از مادر و خواهر کوچک ترش بدنبال به دست آوردن شغل ثابت افسر عمومی هست که در نهایت به عنوان مامور nis استخدام میشود.

در ادامه داستان، آنها هر چه به حقیقت نزدیکتر می‌شوند درگیر توطئه‌های پنهان می‌شوند، که تاریک‌تر و شوم تر از آنچه انتظار داشتند هستند. آنها سعی می کنند حقیقت را روشن ‌کنند و از همدستی دولت و افراد قدرتمند دیگر در این جنایت پرده‌برداری ‌کنند.

رویکرد سریال سرگردان علاوه بر جنبه ی سرگرمی که با صحنه های اکشن و هیجانی بسیار بر روی آن کار شده، آشکار سازی فساد سازمان یافته در ساختار سیاسی کره است. در جاهایی نیز به ارتباط این سیاست به قدرت جهانی نیز اشاره می شود.

زمان پخش و تکرار سریال سرگردان از شبکه افق

سریال سرگردان چند قسمت است؟

مجموعه تلویزیونی «سرگردان» در ۱۶ قسمت با ژانر رمانتیک، اکشن و هیجان انگیز به نمایش در می آید.

زمان پخش و تکرار سریال سرگردان از شبکه افق

زمان پخش و تکرار سریال سرگردان از شبکه افق

از یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، هر روز حوالی ساعت ۲۳ به روی آنتن افق سیما می‌رود. این سریال فردای همان روز در ساعات ۶ صبح و ۱۱ نیز بازپخش خواهد شد.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.