آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

زمان پخش و تکرار سریال داستان بروسلی از شبکه تماشا

سریال داستان بروسلی به زودی از شبکه تماشا به روی آنتن خواهد رفت با جزئیات پخش این سریال آشنا خواهیم شد.

سریال داستان بروس لی (The Legend of Bruce Lee) در ژانر درام، اکشن و بیوگرافی به قلم کیان لینسن و ژانگ جیانگوانگ به نگارش درآمده است. این مجموعه نخستین کار هنری‌ است که درباره شخصیت برجسته بروس لی در چین ساخته شده است.

زمان پخش و تکرار سریال داستان بروسلی

بر اساس جدول پخش برنامه‌های شبکه تماشا، زمان پخش سریال داستان بروس لی از یکشنبه (۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳) هر شب ساعت ۱۹:۰۰ است. اگر در این ساعت موفق به تماشای این مجموعه نشدید، ساعات ۱:۰۰، ۰۷:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد که زمان پخش تکرار سریال داستان بروس لی از شبکه تماشااست، می‌توانید آن را دنبال کنید.

سریال داستان بروس لی که در ایران با نام افسانه بروس لی نیز شناخته می‌شود، یکی از پر هزینه‌ترین سریال‌های دنیای شرق و بهترین آثار CCTV است. تهیه‌کننده اجرایی این سریال شانون لی (دختر بروس لی) است.

این مجموعه در ایران دوبله و برای اولین بار از شبکه ۲ سیما با نام «داستان بروس لی» روی آنتن رفت و در سال ۱۳۹۲ برای دومین بار از شبکه تماشا پخش شد. مدیر دوبلاژ این سریال شروین قطعه‌ای است.

مجموعه تلویزیونی «افسانه بروس‌لی» مورد استقبال بسیار خوب دوستداران سریال‌های اکشن و طرفداران بروس لی، قهرمان فیلم‌های اکشن و دنیای هنرهای رزمی، قرار گرفت.

زمان پخش و تکرار سریال داستان بروسلی از شبکه تماشا

اسامی بازیگران سریال داستان بروس لی

دنی چان نقش بروس لی را در سریال The Legend of Bruce Lee بازی می‌کند. چان به خاطر شباهت ظاهری به بروس لی به شهرت رسیده است.

دنی چان در نقش بروس لی

میشل لانگ در نقش لیندا لی

جولیو تاکون در نقش براندون لی

ری پارک در نقش چاک نوریس

مایکل جی وایت در نقش هریسون

گری دنیلز در نقش الیوت

مارک داکاسکو در نقش چارلز

تیم استورمز در نقش والی جی

یانیک ون دام در نقش هافمن

شیائوکسیائو بین در نقش کوین شیائومن

ژانگ لو در نقش هوانگ لی

یو چنگهویی

وانگ لویونگ

ژو ژو

تد ای دوران

ناتالیا دزیوبلو

تریسی آن وولف

لیو دونگ

نینگ لی

گائو داووی

جیا میینگ

لین یومیائو

زمان پخش و تکرار سریال داستان بروسلی از شبکه تماشا

خلاصه داستان سریال داستان بروس لی

پس از پرداختن به ساعت پخش سریال داستان بروس لی از شبکه تماشا سراغ قصه‌ی این مجموعه چینی می‌رویم که داستان آن درباره‌ی زندگی ورزشی و هنری بروس لی (استاد هنرهای رزمی، بازیگر، کارگردان و ابداع کننده‌ی سبک جیت کان دو) از زمان تحصیل در مدرسه تا هنگام مرگ او است.

در خلاصه داستان سریال داستان بروس لی آمده است: «بروس لی دوره‌ی دبیرستان را در مدرسه‌ای که بیشتر دانش‌آموزان آن بریتانیایی هستند، مشغول تحصیل است. در این دبیرستان دانش آموزان چینی مانند او در اقلیت هستند. بروس وقتی متوجه می‌شود که تبعیض بین دانش‌آموزان چینی و بریتانیایی در این مدرسه وجود دارد، بسیار ناراحت می‌شود و این موضوع انگیزه‌ای در او ایجاد می‌کند تا برای اثبات اینکه چینی‌ها هم با استعداد هستند، بسیار تلاش کند تا از دانش‌آموزان بریتانیایی برتر باشد.

پس از مدتی بروس همراه با دوست دوران کودکی‌اش «کین شیائو من» در یک مسابقه شرکت می‌‌کند و برنده می‌شود که باعث آزار همکلاسی بریتانیایی‌اش بلر لوئیس می‌شود. پس از این ماجرا رقابت دانش‌آموزان چینی و بریتانیایی رنگ و بویی تازه می‌گیرد.»

سریال داستان بروس لی چند قسمت است؟

این مجموعه در ۴۲ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای به کارگردانی لی مون کی ساخته شده است.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.