آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

زمان پخش و تکرار سریال برف و خاکستر از شبکه چهار

سریال برف و خاکستر از بامداد امشب آماده پخش خواهد شده است، در اینجا با زمان پخش و تکرار سریال برف و خاکستر از شبکه چهار سیما آشنا خواهیم شد.

سریال برف و خاکستر محصول کشور روسیه می باشد در ادامه این مطلب با زمان پخش و تکرار سریال برف و خاکستر ، تعداد قسمت ها و بازیگران و دوبلورهای این سریال آشنا می شوید.

سریال برف و خاکستر چند قسمت است؟

مینی سریال “برف و خاکستر” به کارگردانی الکساندر کرینکو محصول ۲۰۱۵ روسیه در چهار قسمت ساخته شده است که مجددا به روی آنتن شبکه چهار رفته است.

خلاصه داستان سریال برف و خاکستر

بخش زیادی از نیروهای اتحاد جماهیر شوروی در سال ۱۹۴۲ تقریبا در محاصره نیروهای آلمان هستند و تنها راه اتصال آنها به ارتش و نیروهای روسی، روستایی کوچک و منطقه باتلاقی وسیع اطراف آن است.آلمان درصدد حمله به این منطقه و ارسال تانک به این روستا هستند و برای این کار جاسوسانی را به آنجا ارسال می کنند.

اسامی دوبلورهای سریال برف و خاکستر

دوبله این سریال به مدیریت علیرضا باشکندی در واحد دوبلاژ صدا و سیما صورت گرفته است و دانیال الیاسی – علی جلیلی باله – ارسلان جولایی – حسین خداداد بیگی – وحید منوچهری – مریم رادپور – شیرین روستایی – منوچهر زنده دل – زهرا سوهانی – پریا شفیعیان – امیر محمد صمصامی – فاطمه عباسی – امیر بهرام کاویان پور – علی منصوری زاد – شهروز ملک آرایی – علی همت مومیوند – بهمن هاشمی – عباس نباتی – آزیتا یاراحمدی از گویندگان این سریال هستند.

زمان پخش و تکرار سریال برف و خاکستر

سریال برف و خاکستر به کوشش واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما از پنجشنبه، هر شب دقیقه ۱۰ بامداد پخش و در ساعت ۱۸:۳۰ روز بعد بازپخش می شود.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.