آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

زمان پخش و تکرار سریال بدل از شبکه سه سیما

قرار بود سریال طنز «بدل» برای ایام عید پخش شود، اما با پر شدن آنتن نوروز پخش این سریال به بعد از تعطیلات موکول شد، در این مطلب زمان پخش و تکرار سریال بدل از شبکه سه سیما را خواهیم خواند.

علی مشهدی کارگردان و نویسنده سریال «بدل» درباره زمان پخش این سریال گفت: «بدل» در مراحل پایانی تدوین و صداگذاری است و ۱۰۰ درصد بعد از «هفت سر اژدها» به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت. از آنجایی که سریال هفت سر اژدها همچنان در حال پخش می باشد زمان پخش سریال بدل نیز به اواسط فصل بهار موکول خواهد شد.

زمان پخش و تکرار سریال بدل از شبکه سه سیما

سریال بدل از روز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می شود و تکرار این سریال فردای همان روز در ساعات ۱ بامداد، ۸:۳۰ و ۱۴ بازپخش خواهد شد.

در «بدل» بازیگرانی همچون بازیگرانی همچون شهرام قائدی، هادی عامل هاشمی، داریوش سلیمی، اصغر حیدری، ساعد هدایتی، اشکان اشتیاق، فرزانه سهیلی، ابوالفضل رجبی و پریسا مقتدی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

زمان پخش و تکرار سریال بدل از شبکه سه سیما

این سریال به کارگردانی و نویسندگی علی مشهدی (علی مسعودی) و به تهیه کنندگی رضا نصیرپور که محصول سیما فیلم است، در فضایی طنز به تحول انسان پرداخته است.علی مشهدی کارگردانی سریال‌های «آخرخط» و «نوروز رنگی» را در کارنامه دارد و همچنین نویسندگی سریال‌های کوچه اقاقیا، سه دونگ سه دونگ، ساعت خوش و سه در چهار را بر عهده داشته است.
مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.