آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

زمان تغییرات مدیریتی در پرسپولیس مشخص شد!

زمان تغییرات احتمالی در پرسپولیس اوایل تیر خواهد بود و احتمالا مالکان جدید تیم مدیریتی مدنظر خودشان را در پرسپولیس مستقر خواهند کرد.

بالاخره بعد از سال ها انتظار و پس از کش و قوس های فراوان، دو باشگاه پرطرفدار پرسپولیس و استقلال واگذار شدند و از زیر پوشش وزارت ورزش خارج شدند. بعد از واگذاری این دو باشگاه زمزمه های تغییر مدیرعامل و حتی برخی از اعضای هیئت مدیره این دو باشگاه شنیده شده ولی مشخص نیست مالکان جدید چه برنامه ای برای آینده مدیریتی این دو غول بزرگ پایتخت دارند. در مورد پرسپولیس با توجه به اعلام رسمی مدیرعامل بانک شهر، درویش تا پایان فصل ماندنی است و فعلا اعضای هیئت مدیره این باشگاه هم تغییر نخواهند کرد.

با این حال برای فصل آینده احتمال تغییرات مدیریتی در این باشگاه خیلی زیاد است و شاهد ورود مدیران جدید به باشگاه پرسپولیس خواهیم بود. گفته می شود با توجه به ارتباط خوب درویش با مدیران بانک شهر، این مدیرعامل جایگاه محکمی در پرسپولیس دارد. حتی در صورت ابقای درویش در سمت مدیرعاملی پرسپولیس برای فصل آینده، شاهد تغییرات در هیئت مدیره این باشگاه خواهیم بود و حداقل چند عضو هیئت مدیره تغییر خواهند کرد. سال فوتبالی احتمالا اواخر خرداد ماه به پایان می رسد و سال مالی باشگاه پرسپولیس هم ۳۱ خرداد به اتمام خواهد رسید.

از همین رو تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس بعد از پایان خرداد ماه انجام خواهد شد. به طور حتم اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تغییر خواهند کرد و این تغییرات احتمالا در اوایل تیر ماه انجام خواهد شد تا ترکیب جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مشخص شود.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.