آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

زمان برگزاری مسابقه فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۴-۲۰۲۳

با مشخص شدن چهره چهار تیم حاضر در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۴-۲۰۲۳ در این مطلب زمان برگزاری مسابقه فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۴-۲۰۲۳ را خواهیم بررسی کرد.

رئال مادرید، بایرن مونیخ، پاری سن ژرمن و دورتموند چهار تیمی هستند که به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرده‌اند. حال با مشخص شدن تیم‌های راه‌یافته به نیمه‌نهایی چمپیونز لیگ، تاریخ و ساعت برگزاری مسابقات این مرحله هم مشخص شده است.

تاریخ و ساعت برگزاری بازی‌های مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا

  • دیدار‌های دور رفت نیمه‌نهایی

اولین بازی از دور رفت مرحله نیمه‌نهایی، تقابل بایرن مونیخ و رئال مادرید در ورزشگاه آلیانتس آرناست. این مسابقه کلاسیک به میزبانی بایرن مونیخ و در روز سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۳۰ آوریل ۲۰۲۴) در ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران برگزار شود.

دومین بازی از دور رفت مرحله نیمه‌نهایی، رقابت دورتموند و پاری سن ژرمن در استادیوم وستفالن (سیگنال ایدونا پارک) و به میزبانی دورتموند است. رقابت دو تیم آلمانی و فرانسوی هم در چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۱ می ۲۰۲۴) در ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود.

  • دیدارهای دور برگشت نیمه‌نهایی

اولین بازی از دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی، تقابل پاری سن ژرمن و دورتموند در استادیوم پارک دو پرنس و به میزبانی پی‌اس‌جی در پاریس است. این مسابقه سه‌شنبه شب و در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۷ می ۲۰۲۴) در ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد.

در نهایت آخرین مسابقه مرحله نیمه‌نهایی هم به بازی رئال مادرید و بایرن مونیخ در استادیوم سانتیاگو برنابئو در مادرید انجام خواهد شد. این مسابقه چهارشنبه شب و در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۸ می ۲۰۲۴) در ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود.

  • دور رفت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا: بایرن مونیخ – رئال مادرید (۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) / دورتموند – پاری سن ژرمن (۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳)
  • دور برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا: پاری سن ژرمن – دورتموند (۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳) / رئال مادرید – بایرن مونیخ (۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳)

زمان برگزاری مسابقه فینال لیگ قهرمانان اروپا

تاریخ و ساعت برگزاری فینال لیگ قهرمانان اروپا

با اعلام روز و ساعت بازی فینال این بخش بروزرسانی خواهد شد.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.