آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

خلاصه داستان سریال کره ای «بوسام؛ سرنوشت را بدزد» + تعداد قسمت های سریال

سریال «بوسام؛ سرنوشت را بدزد» از سریال های جذاب کره می باشد که داستانی عجیب دارد در این مطلب با خلاصه داستان سریال کره ای «بوسام؛ سرنوشت را بدزد» و تعداد قسمت های این سریال آشنا خواهیم شد.

«بوسام؛ سرنوشت را بدزد» جواهری برای علاقه‌مندان به سریال‌های تاریخی کره‌ای است؛ این داستانِ یک عاشقانۀ غیرمنتظره است، داستان یک رسم عجیب قدیمی و داستان توطئه‌ها و دسیسه‌های درباری.

سریال «بوسام؛ سرنوشت را بدزد» یکی از بهترین سریال‌های تاریخی کره‌ای در سال‌های اخیر بوده که علاوه بر بینندگان کره‌ای، توانسته مخاطبان بین‌المللی زیادی نیز به دست بیاورد؛ این سریال در آمریکا، ژاپن، تایوان و کشورهای جنوب آسیا بینندگان زیادی داشته است.

بوسام یعنی چه؟

کلمۀ «بوسام» در عنوان این سریال به یک رسم قدیمی کره‌ای اشاره دارد. بوسام به معنی دزدیدن زنان بیوه برای ازدواج کردن با آن‌ها بوده است! البته گرچه ظاهرا این رسم عجیب به نظر می‌رسد اما دلیل جالبی برای آن وجود داشته است. در کرۀ قدیم ازدواج مجدد زنان بیوه نوعی بی‌حرمتی به خانوادۀ شوهر تلقی می‌شد اما اگر کسی ظاهرا دزدیده می‌شد و بعد ازدواج می‌کرد دیگر مرتکب بی‌حرمتی نشده بود.

خلاصه داستان سریال کره ای «بوسام؛ سرنوشت را بدزد»

خلاصه داستان سریال «بوسام؛ سرنوشت را بدزد»

داستان سریال «بوسام؛ سرنوشت را بدزد» حدود پانصد سال قبل در دوران پادشاهی چوسان و در زمان پانزدهمین پادشاه این سلسله اتفاق می‌افتد.

شخصیت اصلی سریال مردی به اسم «با وو» (با بازی جونگ ایل وو) است. با وو مردی لا ابالی و خلافکار است؛ او قمارباز و دزد است و اگر پول کافی به او بدهند حاضر است سنت بوسام (یعنی دزدیدن زن‌های بیوه) را برای مردان دیگران انجام بدهد.

ماجرای اصلی از یک بوسام اشتباه آغاز می‌شود. با وو که برای دزدیدن یک زن بیوه رفته، به اشتباه شاهدخت چوسان و دختر امپراتور گوانگ‌هی یعنی بانو سو کیونگ (با بازی کوون یوری) را می‌دزدد.

در ادامۀ ماجرا رازهایی از گذشته آشکار می‌شود که آینده و سرنوشت این دو نفر را دگرگون می‌کند؛ یکی از مهم‌ترین رازها به اصل و نسب و هویت واقعی با وو مربوط می‌شود.

«بوسام؛ سرنوشت را بدزد» همان ویژگی‌هایی را دارد که برخی از بهترین سریال‌های تاریخی کره‌ای دارند: پیچ و خم‌های داستانی غیرمنتظره و غافلگیرکننده، جلوۀ بصری جذاب و تماشایی، ترکیب ظریف و دوست‌داشتنی طنز و جدیت، بازیگران خوب و یک ریتم پرشتاب که به هیچ وجه حوصلۀ مخاطب را سر نمی‌برد.

خلاصه داستان سریال کره ای «بوسام؛ سرنوشت را بدزد»

تعداد قسمت های سریال بوسام سرنوشت را بدزد

این سریال در سال ۲۰۲۱ و در ۲۰ قسمت از شبکۀ MBN کره پخش شد.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.