آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

خلاصه داستان سریال افعی تهران / در افعی تهران چه می گذرد؟ + ویدئو

افعی تهران از ساخته های سامان مقدم از سریال های پخش شده در نمایش خانگی می باشد که بسیار مورد توجه قرار گرفته است، در اینجا خلاصه داستان سریال افعی تهران را مرور خواهیم کرد.

پس از انتشار هشت قسمت از سریال افعی تهران، به‌نویسندگی پیمان معادی و پویا مهدوی‌زاده و کارگردانی سامان مقدم، زمان مناسبی است تا به بررسی ساختار روایی و نقاط قوت و ضعف آن بپردازیم. سریالی که درباره‌ی چیزهای زیادی صحبت می‌کند: از مصائب فیلم‌سازی گرفته تا ضربه‌هایی که رفتارهای اشتباهِ گذشته به آدم می‌زنند تا ماجرای یک قاتل سریالی مرموز. سریال در جریان روایت خود سعی می‌کند تا با تمهیدهای گوناگونی مرزِ بین واقعیت و داستان را مخدوش کند تا این‌گونه، به جامعه هشدار دهد که مواظب باشد؛ زیرا ممکن است همه‌ی این اتفاقات در واقعیتِ زندگی روزمره نیز پیش بیایند ــ کمااین‌که پیش‌تر هم پیش آمده‌اند.

ولی با وجود همه‌ی این حرف‌ها، سریال ضعف‌هایی هم دارد و مسیرش نیز دارد به‌گونه‌ای پیش می‌رود که جای نگرانی را برای مخاطب باز می‌گذارد. باید منتظر ماند و دید در قسمت‌های پیش رو، سازندگان چه خوابی برای مخاطب دیده‌اند و آیا می‌توانند به‌درستی از پس انتظارات و معماهای سریال بربیایند یا خیر. مسیرِ پیش رو پرچالش و پرخطر است.

در این ویدیو به بررسی هشت قسمت ابتدایی سریال پرطرف‌دارِ این روزها، افعی تهران، پرداخته‌ایم.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.