آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

جایگزین سریال لحظه گرگ و میش چه سریالی پخش خواهد شد؟

سریال اجتماعی خانوادگی سریال لحظه گرگ و میش از سریال هایی با فیلمنامه جذاب است که پخش مجدد آن از شبکه آی فیلم رو به اتمام است، در اینجا خواهیم خواند که چه سریالی جایگزین سریال لحظه گرگ و میش خواهد شد.

سریال لحظه گرگ و میش در سال ۱۳۹۷ از شبکه سه پخش شد، این سریال در ۵۰ قسمت ساخته شده است که این شبها از شبکه آی فیلم به صورت پخش دو قسمتی و در ۲۵ قسمت در حال پخش می باشد و البته پخش مجدد آن از نیز رو به اتمام است، در ادامه این مطلب خواهیم خواند که قسمت پایانی سریال لحظه گرگ و میش کی پخش می شود و چه سریالی جایگزین آن خواهد شد. با ما همراه باشید.

قسمت آخر سریال لحظه گرگ و میش کی پخش می شود؟

قسمت پایانی سریال لحظه گرگ و میش در روز جمعه ۱۵تیر و در ساعت ۲۲ از شبکه آی فیلم پخش خواهد شد، اگر در این ساعت و این روز موفق به دیدن آن نشدید می توانید تکرار آن را فردای همان روز در ساعات ۶ صبح و ۱۴ بعدازظهر به تماشا بنشینید.

سریال لحظه گرگ و میش داستان زندگی یاسمین دختر خانواده ای اصیل و ایرانی است که در طول سه دهه به نمایش گذاشته می شود.

جایگزین سریال لحظه گرگ و میش چه سریالی پخش خواهد شد؟

بعد از سریال لحظه گرگ و میش چه سریالی پخش خواهد شد؟

با اتمام سریال لحظه گرگ و میش که در ساعت ۲۲  هر شب به صورت دو قسمتی پخش می شده است اما از این پس در این ساعت سریال ها به صورت یک قسمت پخش می شود، پس از روز شنبه ۱۶ تیرماه با شروع ماه محرم سریال زیر پای مادر در ساعت ۲۲ و سریال مختارنامه در ساعت ۲۳ جایگزین خواهد شد، که هر شب به جز پنج شنبه ها پخش خواهند شد.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.