آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

جایگزین سریال طلسم شدگان چه سریالی خواهد بود؟

پخش سریال ۲۵ قسمتی طلسم شدگان به روزهای پایانی خود رسیده است، شبکه آی فیلم سریالی دیگر جایگزین سریال طلسم شدگان کرده است که با آن آشنا خواهیم شد.

سریال طلسم شدگان محصول سال ۱۳۸۳ به کارگردانی داریوش فرهنگ می باشد که در ۲۵ قسمت هر روز از شبکه آی فیلم به نمایش در آمده است، پخش این سریال در حال اتمام است و سریالی دیگر جایگزین آن خواهد شد، در ادامه‌ این مطلب با جایگزین سریال طلسم شدگان آشنا خواهیم شد.

قسمت آخر سریال سریال طلسم شدگان کی پخش می شود؟

سریال طلسم شدگانداستان زندگی مهشید و اذیت و آزارهای خواستگار سابقش می باشد او که قصد ازدواج با نیما را دارد دچار بحران هایی در زندگی خود می شود، آخرین قسمت این سریال را در روز سه شنبه ۵ تیر ماه در ساعت ۱۷ می توانید به تماشا بنشینید، اگر در این روز و این ساعت موفق به دیدن قسمت پایانی آن نشدید فردای همان روز در ساعات ۱ بامداد و ۹ صبح تکرار آن پخش خواهد شد و شما می توانید بازپخش قسمت آخر سریال طلسم شدگان را ببینید.

جایگزین سریال طلسم شدگان چه سریالی خواهد بود؟

جایگزین سریال طلسم شدگان

با اتمام سریال طلسم شدگان ، سریال حصیر سرد محصول سال ۱۳۸۲ جایگزین آن خواهد شد، این سریال تولید صدا و سیمای مرکز گیلان می باشد که از برنامه سیمای خانواده شبکه یک سیما نیز پخش شده است، سریال حصیر سرد از ساخته های محمدرضا معینی به تهیه کنندگی محمدرضا معینی و بهزاد عشقی می باشد که از روز چهارشنبه ۶ تیر ماه به روی آنتن شبکه آی فیلم خواهد رفت.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.