آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

تعطیلی ادارات فردا ۲۱ تیر۱۴۰۳ / ادارات و بانک ها کدام استان ها فردا تعطیل است

در این خبر به توضیحاتی درباره ادارات فردا پنجشنبه ۲۱ تیر و ادارات و بانک ها کدام استان ها فردا تعطیل است پرداخته شده است.

ادارات برخی از استان‌ها پنج‌شنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ تعطیل اعلام شدند.

ادارات و بانک ها کدام استان ها فردا ۲۱ تیر تعطیل است

تعطیلی ادارات اصفهان

روز پنجشنبه ۲۱ تیر ادارات اصفهان تعطیل است؛ مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: به منظور مدیریت مصرف انرژی و همچنین پیشگیری از مشکلات ناشی از غبارآلودگی هوا، پنجشنبه ادارات استان اصفهان تعطیل خواهند بود، اما دستگاه‌های خدمت‌رسان فعالیت دارند.

تعطیلی ادارات قم

با تصویب کمیته مدیریت بحران استانداری قم، روز پنجشنبه، بیست‌ویکم تیر ادارات قم تعطیل اعلام شد.

تعطیلی ادارات زنجان

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان از تعطیلی ادارات استان زنجان به‌دلیل گرمای هوا خبر داد و اعلام کرد: فعالیت تمام دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌های این استان به جز مراکز خدمات‌رسان، مراکز بهداشتی و درمانی روز پنجشنبه، بیست‌ویکم تیر تعطیل اعلام می‌شود.

تعطیلی ادارات کرمان فردا

اداره کل روابط‌عمومی استانداری کرمان اعلام کرد: به‌منظور صرفه‌جویی در مصرف انرژی برق، تمام ادارات در سطح استان، پنجشنبه تعطیل است.

آیا ادارات کرمانشاه فردا تعطیل است

براساس مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان کرمانشاه، روزهای پنجشنبه این هفته و هفته آینده (۲۱ و ۲۸ تیر) ادرات استان تعطیل شدند و روزهای شنبه، یکشنبه و چهارشنبه هفته آینده هم دو ساعت زودتر تعطیل می شوند.

تعطیلی در خراسان جنوبی

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: در راستای مدیریت مصرف انرژی و با توجه به تداوم گرمای شدید هوا و گرد و غبار، مقرر شد تمامی دستگاه‌های اجرایی روزهای پنجشنبه تا نیمه شهریور امسال تعطیل شوند.

آیا فردا یزد تعطیل است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد از تعطیلی دستگاه های اجرایی استان یزد در روز پنجشنبه خبر داد و گفت: امور مربوط به دستگاه ها در این روز به صورت دورکاری انجام می‌شود.

تعطیلی ادارات همدان

با توجه به درخواست مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و پیشنهاد کارگروه استانی مدیریت تقاضا و مصرف برق و همچنین با موافقت استاندار همدان، با توجه به پیش‌بینی افزایش دما در پایان این هفته و با هدف مدیریت مصرف بهینه برق مقرر شد فعالیت تمام دستگاه‌های اجرایی، اداره‌ها و بانک‌های استان به‌جز مراکز خدمات‌رسان، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز آموزشی که در بازه زمانی امتحانات پایان ترم یا برگزاری کنکور سراسری هستند، در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه (۲۰ و ۲۱ تیر ماه) از ساعت شش صبح آغاز و با دو ساعت تعجیل در پایان کار، ساعت ۱۱ صبح تعطیل خواهند شد.

فردا اراک تعطیل است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: با توجه به تدوام گرمای هوا و ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف، ادارات استان در روز پنجشنبه تعطیل خواهند بود.

تعطیلی ادارات چهارمحال و بختیاری

مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری گفت: ادارات استان، به جز دستگاه‌های خدماتی، امدادی و انتظامی روز پنجشنبه تعطیل اعلام می‌شود.

آیا فردا تعطیل است

تعطیلی ادارات لرستان

مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌های استان به جز مراکز خدمات‌رسان، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز آموزشی و شیفت گردان روز پنج‌شنبه ۲۱ تیرماهتعطیل اعلام می‌شود.

ساعت کار ادارات سیستان و بلوچستان

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ادارات و دستگاه‌های اجرایی این استان فردا ( پنجشنبه) ساعت ۱۱ تعطیل می‌شوند.

تعطیلی ادارات سمنان فردا

دستگاه‌های اجرایی استان سمنان به دلیل مدیریت مصرف انرژی روز پنجشنبه تعطیل است.

ادارات و بانک‌های قزوین فردا تعطیل شدند

مدیریت بحران قزوین: تمامی دستگاه‌های اجرایی استان و بانک‌ها برای مدیریت بهینه در مصرف برق فردا تعطیل شدند.

 

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.