آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

بین یزدانی و قاسم‌پور مسابقه برگزار می شود؟

مدیر فنی کشتی مازندران بعید می‌داند که بین حسن یزدانی و کامران قاسم‌پور مسابقه‌ای برگزار شود.

درباره وضعیت جسمانی حسن یزدانی درحالیکه قرار است طی روزهای آینده رفته رفته استارت تمرین کشتی را بزند، اظهار داشت: فکر می‌کنم آغاز تمرینات جدی کشتی برای او، از پانزدهم اردیبهشت باشد و قبل از آن درحد سرشاخ و زیرورو شدن با رقبای سبک وزن باشد.

وی درباره وضعیت کامران قاسم‌پور دیگر مدعی مازندرانی تیم ملی کشتی آزاد تصریح کرد: او که در جویبار تمریناتش را دنبال می‌کند و البته بیشتر در اردوی تیم ملی است. من فکر می‌کنم اگر یک درصد حسن یزدانی به المپیک نرسید، او گزینه ۸۶ کیلوگرم باشد، وگرنه مدعی ۹۷ یا ۹۲ کیلوست. من بعید می‌دانم بین کامران قاسم‌پور و حسن یزدانی مسابقه انتخابی برگزار شود.

قهرمان پیشین کشتی جهان و دارنده مدال برنز المپیک ۲۰۰۸ اضافه کرد: البته قرار شده حسن یزدانی به تشک برگردد و بعد از آن باید دید وضعیت به چه شکل پیش می‌رود. درمورد رویارویی احتمالی حسن یزدانی و کامران قاسم‌پور و وزن آنها باید قبول کنیم که کادرفنی تیم ملی تصمیم‌گیرنده است. یعنی اینکه چنین اتفاقی می‌افتد یا نه، چیزی نیست که در محدوده اختیارات ما باشد، هر نتیجه‌ای که در المپیک رقم بخورد، کادرفنی پاسخگوست، بنابراین باید این حق را برای‌شان قائل شویم که در این زمینه تصمیم‌گیرنده باشند.

مدیرفنی کشتی آزاد استان مازندران درباره قطع همکاری عباس حاج‌کناری با کشتی تاجیکستان و اینکه آیا استان از ظرفیت این مربی که سابقه حضور در کادرفنی تیم ملی را هم داشته، استفاده نخواهد کرد؟، گفت: او به خاطر مشکلات اداری‌اش مجبور به قطع همکاری شد، این جزو برنامه‌هایم هست که در یکی از رده‌ها از حاج‌کناری استفاده شود چون از افتخارات کشتی ما است و توانایی زیادی هم دارد، اما مسئله این است که کمیل قاسمی سرمربی بزرگسالان ما است و در این زمینه اختیار تام دارد و فکر می‌کنم حاج‌کناری هم بیشتر به کار در رده سنی بزرگسالان تمایل داشته باشد.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.