آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

بازیگر نقش مهمت در سریال پایتخت ۵ کیست؟ بیوگرافی کامران دهقان برادر جعفر دهقان

با پخش سریال پایتخت ۵ و سفر خانواده نقی به ترکیه قصد داریم بدانیم بازیگر نقش مهمت در سریال پایتخت ۵ کیست، در اینجا با کامران دهقان آشنا خواهیم شد.

کامران دهقان که نقش مهمت شکور را در سریال «پایتخت ۵» بازی می‌کند، برادر جعفر دهقان است و در طول دو دهه اخیر در آثار بسیاری نقش‌آفرینی داشته است. از مهم‌ترین نقش‌های او، می‌توان به کاراکتر احمدعلی بزازان، برادر وحیده بزازان، در سریال «سرزمین مادری» اشاره کرد.

بیوگرافی کامران دهقان

کامران دهقان بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار کامران دهقان می‌توان به بازیگری در سریال پایتخت ۵، فیلم آواز گنجشک ها اشاره کرد.

او همچین برادر جعفر دهقان بازیگر نام آشنای تلویزیون می باشد و نقش های خاطره انگیز اون در سریال های مثل مردان آنجلس و یوسف پیامبر در ذهن هواداران ماندگار شد.

بازیگر نقش مهمت در سریال پایتخت ۵ کیست؟

فعالیت هنری کامران دهقان

کامران دهقان نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۸۶ در فیلم آواز گنجشک ها به کارگردانی مجید مجیدی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال پایتخت ۵، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای کامران دهقان محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون رضا ناجی، حامدآغازی، پویا صالحی و محمدرضا شیخی را تجربه کرد.

بازیگر نقش مهمت در سریال پایتخت ۵ کیست؟

کامران دهقان در سال ۱۳۹۶ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم کامران دهقان در این سال، بازیگری در سریال پایتخت ۵ به کارگردانی سیروس مقدم محسوب می‌شود.

بازیگر نقش مهمت در سریال پایتخت ۵ کیست؟

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی کامران دهقان بازی در سریال پایتخت ۵ بوده است. کامران دهقان سال ۱۳۹۶ سریال پایتخت ۵ نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با سیروس مقدم همکاری داشته است. کامران دهقان توانست با بازی در سریال پایتخت ۵ تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر محسن تنابنده، ریما رامین‌فر، احمد مهران‌فر و علیرضا خمسه بر تجارب او افزود.

تصاویر جدید کامران دهقان

بازیگر نقش مهمت در سریال پایتخت ۵ کیست؟

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.