آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

اسامی شرکت کنندگان برنامه جوکر ۲ و زمان پخش جوکر ۲ ؛ طبقه ۲۱

فصل دوم برنامه مسابقه ای و چالشی جوکر به تهیه کنندگی احسان علیخانی در حال آماده سازی برای پخش از شبکه نمایش خانگی می باشد.

انتشار ویدئویی از «جوکر ۲» حکایت از آماده‌سازی فصل دوم این برنامه به تهیه‌کنندگی احسان علیخانی دارد. فصل جدید «جوکر» که از مدت‌ها پیش در حال تولید بود، آماده شده است و از روز چهارشنبه ۱۶ خرداد از شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد.

اسامی شرکت کنندگان جوکر ۲

این رئالیتی‌شو کاری از احسان علیخانی و گروهش در استودیو قرن جدید است و بهرنگ علوی، جواد رضویان، مجید مظفری، محمدرضا علیمردانی، امیرحسین رستمی، نیما شعبان‌نژاد، نصرالله رادش و هادی کاظمی شرکت کنندگان قسمت اول فصل دوم این مجموعه هستند.

دیگر هنرمندان حاضر در فصل جدید «جوکر ۲» هنوز معرفی نشده‌اند. در فصل گذشته سیامک انصاری به عنوان گرداننده حضور داشت و اینبار احسان علیخانی خود عهده دار میزبانی جوکر می باشد.

اواخر فروردین ماه امسال اعلام شد، مجوز اولیه «جوکر ۲» در ساترا صادر شده و «جوکر ۲» مانند سری نخست از پلتفرم فیلیمو منتشر می شود.

ظاهرا سری جدید جوکر با حضور بانوان هنرمند نیز برگزار خواهد شد که طبق اخبار ضد و نقیض بازیگرانی که در فصل دوم جوکر حضور دارند در ادامه مشاهده می کنید؛

نازنین بیاتی، الناز حبیبی، آزاده صمدی، شبنم مقدمی و ژاله صامتی، الیکا عبدالرزاقی در ترکیب گروه بانوان جوکر قرار گرفتند تا در خنداندن یکدیگر به رقابت بپردازند. پیش از این رسانه شبکه خانگی حضور مونا فرجاد و گیتی قاسمی را در این رئالیتی شو اعلام کرده بود. باید دید که تا چه حد حضور این هنرمندان صحت دارد.

اسامی شرکت کنندگان برنامه جوکر 2 و زمان پخش جوکر 2 ؛ طبقه 21

مسابقه جوکر ۲ کی پخش می‌شود؟

شما به زودی فصل دوم برنامه جوکر را در فیلیمو تماشا خواهید کرد. مسابقه‌ای که تغییرات زیادی نسبت به فصل اول دارد و مهمانان و عوامل جدیدی هم در کنار احسان علیخانی این مسابقه یا رئالیتی شو جذاب را خواهند ساخت. این مسابقه از چهارشنبه ۱۶ خرداد ماه از پلتفرم فیلیمو پخش خواهد شد. این مجموعه قرار است هر چهارشنبه ساعت ۸ صبح پخش شود.

جوکر؛ طبقه ۲۱ یعنی چه؟

همه سریال‌ها در فصل جدید فقط به شماره اکتفا نمی‌کنند و یک زیرعنوان برای خودشان دارند. مثل زخم کاری؛ بازگشت و… چرا جوکر نداشته باشد؟ جوکر ۲؛ طبقه بیست و یک، عنوان این فصل جوکر است که با تماشای قسمت اول، متوجه خواهید شد که دلیل آن صبط برنامه در پنت هاووسی در طبقه ۲۱ می باشد.

عوامل و سازندگان برنامه جوکر ۲

فهرست عوامل مسابقه جوکر ۲ به زودی اعلام می‌شود ولی بدانید که نقش احسان علیخانی در این فصل پررنگ‌تر از فصل قبل است؛ هم در جلوی دوربین و هم پشت دوربین. او همراه با حامد میرفتاحی کارگردانی این سری از جوکر را به عهده دارد. برای فصل جدید جوکر، دکور بسیار چشمگیر و زیبایی طراحی شده که باید ببینید.

عوامل و سازندگان برنامه جوکر ۲

روش بازی و قوانین مسابقه جوکر چیست؟

مسابقه جوکر یا به فارسی‌اش لطیفه‌گو یا بذله‌گو، یک گرداننده و مجری یا میزبان دارد. در هر فصل آن ۸ هنرمند، ۶ ساعت زمان دارند تا ‏در یک خانه مجهز با تمام امکانات، با برنامه‌های مختلف یکدیگر را بخندانند و از بازی حذف کنند، بدون این که خودشان ‏بخندند.‏ به همین سادگی و بامزگی!

فضای کلی اتاقی که شرکت‌کنندگان در آن حضور دارند و مسابقه در آن انجام می‌‌شود، طراحی‌ای شبیه فضای خانه دارد و دارای اتاق نشیمن و آشپزخانه است. در کنار اتاق شرکت‌کنندگان، یک اتاق آکسسوار و گریم نیز وجود دارد. شرکت‌کنندگان در طول بازی هر گاه خواستند به این اتاق می‌روند و ابزاری از آنجا با خود می‌آورند یا تغییری در ظاهر خود ایجاد می‌کنند تا بتوانند با آن دیگران را بخندانند.

برنامه یک میزبان دارد که نقش داور مسابقه را هم ایفا می‌کند. او یک اتاق جداگانه با فضایی شبیه به اتاق مانیتورینگ دارد که حین مسابقه در آن‌جا مستقر می‌شود و شرکت‌کنندگان را زیر نظر می‌گیرد. میزبان هر کجا خنده یکی از شرکت‌کنندگان را از مانیتورهای اتاق خود مشاهده کند با دکمه قرمزی که جلویش قرار دارد بازی را متوقف می‌کند. سپس به اتاق بازی می‌رود و با نشان دادن صحنه آهسته خندیدن شرکت کننده خاطی را جریمه می‌کند. بعد از آن دوباره به اتاقش بر می‌گردد و با دکمه سبز ادامه مسابقه را اعلام می‌کند. در واقع شما با VAR ایرانی هم مواجه خواهید شد!

شرایط و قانون رئالیتی شوی جوکر

جوکر یک مسابقه کمدی است که در آن ۸ شرکت‌کننده برای مدت مشخصی در یک اتاق بزرگ محبوس می‌شوند. شرکت‌کنندگان این مسابقه هنرمندان مشهور هستند. هر کس باید در طول مسابقه دیگران را بخنداند و در عین حال خودش نخندد. هر شرکت‌کننده‌ای که بخندد بار اول کارت زرد می‌گیرد و بار دوم با کارت قرمز جریمه و از اتاق اخراج می‌شود.

هر شرکت‌کننده یک فرصت ویژه با مدتی محدود نیز در اختیار دارد که هر زمان خواست می‌تواند از آن استفاده کند. در این فرصت دیگران باید کاملا به او توجه کنند و اجازه هیچ کار دیگری ندارند و فرد در این مدت اجرای ویژه‌ای انجام می‌دهد تا دیگران را بخنداند. شرکت‌کنندگان از روش‌های مختلفی برای خنداندن دیگران استفاده می‌کنند و انواع مختلفی از کمدی را اجرا می‌کنند. از جمله آن‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد: اجرای نمایش کمدی، کاراکترسازی و تیپ‌سازی، شوخی‌های کلامی، اجرای موسیقی کمیک، اجرای استندآپ کمدی، استفاده از آکسسوار و ابزار مختلف مثل عروسک و لباس‌های بامزه، پارودی‌سازی آثار مشهور، کمدی فیزیکی و…

هر شرکت کننده که کارت قرمز بگیرد و از مسابقه حذف شود، به اتاق میزبان می‌آید و در کنار او ادامه مسابقه را تماشا می‌کند. همچنین میزبان می‌تواند با تشخیص خودش، شرکت‌کننده حذف شده را برای مدت مشخصی به اتاق برگرداند تا دیگران را بخنداند. با حذف شدن شرکت‌کنندگان، آخرین کسی که در اتاق بماند، برنده مسابقه می‌شود و تندیس و جایزه بزرگ را از آن خود می‌کند. همچنین به قسمت فینال فینالیست‌ها راه می‌یابد.

البته در تمامی مراحل پیش تولید و تولید گروه خلاقیت و نویسندگان تیم سازنده جوکر در کنار شرکت‌کنندگان برای مشاوره و هم‌فکری حاضر هستند.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.