آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

اسامی بانک های تحریم شده توسط استقلالی ها / استقلالی ها کدام بانک ها را تحریم کردند؟

در یک اقدامی عجیب خودجوش برخی از هواداران استقلالی نسبت به واگذاری پرسپولیس به شش بانک موضع گرفتند و تصمیم دارند این ۶ بانک را تحریم کنند.

هنوز مهر انتقال دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به مالکان جدید آن‌ها خشک نشده، طرفداران دو تیم در فضای مجازی موضع‌گیری علیه اسپانسرهای رقیب را استارت زدند.

یکی از کاربران با انتشار عکسی از اقدام عجیب هواداران استقلال نوشت: به جمله‌ی ((پولو اونا میگیرن، حرصشو شما میخورین)) اعتقادی نداشتم تا اینکه اینو تو یه سوپرمارکت دیدم. به چه قیمتی آخه؟

اسامی بانک های تحریم شده توسط استقلالی ها

بعضی از فروشندگان متعصب استقلالی از خریداران و مشتریان خود خواسته اند کارت های بانکی صادرات، شهر، رفاه، تجارت، ملت و اقتصاد نوین را به همراه نداشته باشند و از بقیه بانک ها استفاده کنند.

در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی برخی از هواداران استقلال کمپین تحریم شش بانک خریدار پرسپولیس را به راه انداخته اند و خواستار این شدند که هر چه سریعتر پول ها خود را از این ۶ بانک خارج سازند

کاربر دیگری نوشت:

حساب های بانک شهرتون رو ببندید یا مبلغشو به بانکی غیر از این بانک های واگذاری واریز کنید.

گفتنی است مالکیت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به صورت رسمی به بخش خصوصی واگذار شد تا مانع بزرگ برای کسب مجوز حرفه‌ای جهت حضور در رقابت‌های آسیایی برداشته شود.

اسامی بانک های تحریم شده توسط استقلالی ها

بر این اساس ۸۵ درصد از سهام باشگاه استقلال از سوی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، شرکت‌های تابعه آن شامل پتروشیمی بندر امام، پتروشیمی بوعلی سینا، پتروشیمی شهید تندگویان، پتروشیمی پارس و شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس واگذار شد و همین مقدار از سهام باشگاه پرسپولیس نیز به بانک‌های شهر(۳۰ درصد)، ملت (۲۰ درصد)، تجارت (۲۰ درصد)، صادرات (۵ درصد)، رفاه (۵ درصد) و اقتصاد نوین (۵ درصد) انتقال پیدا کرد.

۱۰ درصد سهام دو باشگاه نیز پیش‌تر به هواداران واگذار شده بود. طبق اعلام وزیر ورزش قرار است ۵ درصد باقی‌مانده سهام دو باشگاه نیز به زودی به پیشکسوتان واگذار شود.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.