آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

اسامی بازیگران فیلم سال گربه و زمان اکران آن در سینما

فیلم سال گربه از اواسط فروردین به روی پرده سینما رفته است در این مطلب با جزئیات ستخت فیلم سال گربه آشنا خواهیم شد.

تهیه‌کننده فیلم «سال گربه» با ابراز امیدواری نسبت به استقبال مخاطبان از این فیلم گفت:‌ «سال گربه» یک کمدی فانتزی است که در سال‌های اخیر کمتر در سینمای ایران مورد توجه بوده است.

سعید خانی در آستانه اکران فیلم «سال گربه» که به کارگردانی مصطفی تقی‌زاده ساخته شده در گفت‌وگویی بیان کرد:‌ «سال گربه» دومین همکاری من با آقای تقی‌زاده پس از سریال شبکه نمایش خانگی «حرفه‌ای» است. این فیلم سال گذشته در تابستان و در سکوت ساخته شد تا گروه آرامش داشته باشد. هدف اولیه ما این بود که فیلم را در نوروز اکران کنیم ولی شرایط مهیا نشد و الان به اکران عید فطر رسیده‌ایم.

او افزود: «سال گربه» در ژانر کمدی فانتزی و اولین فیلم با با بازی بهرام افشاری بعد از «فسیل» است که از نگاه برخی کسانی که فیلم را دیده‌اند، خوش ساخت درآمده است.

اسامی بازیگران فیلم سال گربه و زمان اکران آن در سینما

وی با اشاره به سختی‌های تولید فیلم و جابجایی متعدد لوکیشن ادامه داد:‌ به نظرم خروجی این فیلم، یک کمدی استاندارد شده و تلاش کرده بودیم کار متفاوتی انجام دهیم تا هم در بخش فنی و هم قصه، فیلم به نوعی یک فانتزی متمایز داشته باشد. امیدوارم مخاطبان سینما آن را ببیند و دوست داشته باشند.

تقی‌زاده در سال ۱۳۹۵ نخستین فیلم بلند سینمایی خود را با نام «زرد» ساخت که بهرام رادان، ساره بیات،  مهرداد صدیقیان،  بهاره کیان‌افشار و شهرام حقیقت‌دوست از جمله بازیگران آن بودند. در «سال گربه» که دومین فیلم این کارگردان است، بهرام افشاری، سارا بهرامی، هومن برق‌نورد، شبنم قربانی، نوشین تبریزی و رضا رشیدپور بازی کرده‌اند.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.