آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

اخرین اخبار نقل و انتقالات استقلال ۲۰ تیر ۱۴۰۳

از آخرین اخبار باشگاه استقلال و نقل و انتقالات این باشگاه در این مطلب مطلع خواهید شد.

سیدحسین حسینی به دلیل اتفاقی که فصل گذشته در بازی با آلومینیوم اراک رخ داد، فعلا مجوز حضور در استقلال را ندارد و حتی شایعاتی در مورد جدایی این بازیکن هم به گوش می‌رسد.

با این حال ظاهرا مدیران هلدینگ خلیج فارس توانسته اند موافقت نهادهای نظارتی را جلب کنند و به همین دلیل هم سیدحسین حسینی در آستانه بازگشت به جمع آبی پوشان قرار گرفته است.

گفته می‌شود سیدحسین حسینی با یک تعهد به استقلال برخواهد گشت، اتفاقی که انتظار می‌رود ظرف روزهای آینده رخ دهد و کاپیتان آبی‌ها به تمرینات این تیم اضافه شود.

فراز فاطمی گزینه اول باشگاه استقلال برای نشستن روی نیمکت این تیم تحت عنوان سرپرست محسوب می‌شود. بازیکنی که جدا از حضور در استقلال، سابقه سرپرستی تیم‌های ملی جوانان و امید کشورمان را نیز یدک می‌کشد.

فراز سه فصل در استقلال فوتبال بازی کرد و فصل ۸۰ -۸۱ اگرچه نتوانست با آبی‌پوشان قهرمانی در اولین دوره رقابت‌های لیگ برتر را جشن بگیرد ولی افتخارات خاصی را کسب کرد. فاطمی در آن فصل همراه با استقلال قهرمان جام حذفی شد و با احتساب دیدارهای لیگ برتر و جام حذفی توانست ۱۳ بار دروازه حریفان استقلال را باز کند. او همچنین در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا که آخرین دوره این مسابقات قبل از لیگ قهرمانان محسوب می‌شد نیز همراه با آبی‌پوشاند عنوان سومی را به دست آورد و در جریان رقابت‌های آن فصل جام باشگاهها (۲۰۰۱ – ۲۰۰۲) پنج گل برای استقلال به ثمر رساند و عنوان بهترین گلزن آن فصل رقابت‌ها را مال خود کرد.

فاطمی در آن فصل رویهم ۱۸ بار برای استقلال پیام آور شادی شد و اردیبهشت سال ۱۳۸۱ نیز کنفدراسیون فوتبال آسیا لقب بازیکن ماه این قاره را به فراز اهدا کرد.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.