آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

آخرین خبر از نقل و انتقالات استقلال امروز اول تیر ۱۴۰۳/ محرومیت در خفا!

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال سرپرست مدیرعاملی استقلال را به مدت ۲۰ روز محروم کرده بود اما تاکنون کسی از آن اطلاع نداشته است.

با حکمی از سوی کمیته اخلاق، فرشید سمیعی، سرپرست مدیرعاملی استقلال به مدت ۲۰ روز از هرگونه فعالیت فوتبالی، فوتسالی، فوتبال ساحلی و ورود به ورزشگاه، محروم شده بود.

در متن نامه کمیته اخلاق آمده که سمیعی به دلیل نقض آشکار قوانین و مقررات اخلاقی و لطمه به تمامیت و اعتبار فوتبال کشور، به مدت ۲۰ روز از هرگونه فعالیت فوتبالی محروم شده است .

البته این حکم ۱۵ خرداد به سرپرست مدیرعاملی استقلال ابلاغ شده اما رسانه‌ای نشد و با این تفاسیر ۴ روز از این محرومیت باقی مانده است و پس از پایان این محرومیت  استقلال رسما می‌تواند وارد نقل و انتقالات شده و با بازیکنان مد نظر خود برای فصل آینده مذاکره کند.

هافبک ۲۲ ستاله عراقی در روزهای آینده با جواد نکونام درباره وضعیتش برای فصل بعد جلسه‌ای را برگزار خواهد کرد.

 منتظر محمد هافبک عراقی که در فصل گذشته برای مس رفسنجان با قرارداد قرضی به میدان رفت، حالا کارش با نارنجی‌پوشان خاتمه یافته و به واسطه قراردادی که با استقلال دارد، بازیکن آبی پوشان محسوب می‌شود.

به گزارش ورزش سه، با وجود اینکه منتظر محمد دو سال دیگر با استقلال قرارداد دارد، اما در روزهای گذشته بحث‌ها و شایعاتی پیرامون احتمال قطع همکاری او با آبی پوشان مطرح شده است. در این خصوص شایعه شده که شاید نکونام قید همکاری با منتظر را بزند و به فکر جذب خارجی دیگری بیفتد.

به همین خاطر قرار است در روزهای آینده جلسه‌ای میان منتظر محمد و مسئولان استقلال و نکونام برگزار شود. هافبک عراقی که دو سال دیگر با استقلال قرارداد دارد، امشب اعلام کرد که با مسئولان باشگاه استقلال و نکونام به زودی نشست می‌گذارد تا وضعیتش روشن شود.

باید منتظر ماند و دید منتظر محمد چه سرنوشتی پیدا می‌کند و در نهایت فصل بعد را در کدام تیم خواهد گذراند.

 

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.