آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

آخرین اخبار نقل و انتقالات استقلال ۲۱ تیر ۱۴۰۳

با آخرین اخبار نقل و انتقالات استقلال در روز ۲۱ تیر در این مطلب از صفحه فردا با ما باشید.

باشگاه السد قطر شامگاه دوشنبه ۱۸ تیر با انتشار اطلاعیه‌ای خبر از فسخ دوطرفه قرارداد با محمدامین حزباوی مدافع ایرانی تیم فوتبال خود داد. در اطلاعیه باشگاه السد آمده که پس از برگزاری جلسه و با موافقت دو طرف قرارداد این بازیکن فسخ شده است.
تیم‌های قطری با محدودیت برای جذب بازیکن خارجی رو به رو هستند و از این رو مدیران باشگاه السد به دنبال جذب بازیکن مدنظر خود هستند و برای خالی کردن لیست بازیکنان لژیونر خود تصمیم به قطع همکاری با حزباوی گرفتند.

در همین خصوص دو باشگاه استقلال تهران و سپاهان بلافاصله اقدام به مذاکره با حزباوی کردند و علاوه بر این دو باشگاه ایرانی، تیم‌هایی از لیگ امارات و قطر هم خواستار جذب مدافع جوان ایرانی شده‌اند.

باید دید حزباوی چه تصمیمی برای آینده خود خواهد گرفت و آیا به فوتبال ایران باز خواهد گشت یا به لژیونر بودن ادامه می‌دهد.

باشکاه استقلال با پرداخت طلب عزیز بک آمانوف، آخرین مانع برای باز کردن پنجره نقل و انتقالات را برداشت.

جواد نکونام هنوز گفتگویی با خبرنگاران انجام نداده اما وضعیت آشفته مالی استقلال احتمالا به زودی او را وادار به شکستن سکوتش خواهد کرد.

مهدی قایدی که مورد توجه استقلال قرار داشت، حالا راهی اسلوونی خواهد شد تا در اردوی اتحاد کلبا حاضر شود.

میلاد فخرالدینی که در نقل و انتقالات زمستانی گذشته از آلومینیوم اراک راهی استقلال تهران شده و قرارداد یک سال و نیمه با آبی پوشان امضا کرده بود، خیلی زود به پایان دوران حضورش در این تیم رسید. این مدافع ۳۴ ساله با جدایی از استقلال، تیم بعدی خود را معرفی خواهد کرد.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.