آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

زمان پخش فصل دوم سریال ونزدی در سال ۲۰۲۴

همان‌طور که فهرست Production List نشان می‌دهد، فصل دوم این نمایش ترسناک کمدی در تاریخ ۳۰ آوریل جلوی دوربین می‌رود. در اینجا با زمان پخش فصل دوم سریال ونزدی در سال ۲۰۲۴ آشنا خواهیم شد.

سریال Wednesday که مورد محبوبیت طرفداران بسیاری قرار گرفته است، در خبری پخش فصل دوم آن کاربران را شگفت زده کرد. زمان پخش فصل دوم ونزدی هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است اما این خبر مورد تائید از سوی نتفلیکس قرار گرفت. این سریال یکی از فیلم های تلویزیونی استریم آمریکایی در ژانر کمدی، ترسناک و ماوراء طبیعی است که طبق شخصیت ونزدی آدامز اثر چارلز آدامز ساخته شده‌است. نقش اول این فیلم جنا اورتگا است که در این فیلم نقش یک دختری با قدرت های ماورائی را دارد.

سریال ونزدی با حدود ۲۲۰ میلیون مخاطب، تبدیل به یکی از پرمخاطب ترین سریال های نتفلیکس شده و اکنون همه نگاه ها به زمان پخش فصل دوم ونزدی است. با توجه به نمره بالای این سریال تعجبی ندارد که طرفدارانش هر لحظه به دنبال اخبار زمان پخش فصل دوم باشند.

تاریخ پخش سریال ونزدی فصل دوم

فصل اول در ۲۳ نوامبر ۲۰۲۲ پخش شد و ادامه فصل ۱ به طور رسمی در ۶ ژانویه ۲۰۲۳ تمدید گشت. به دلیل بالا بودن بودجه ساخت و اختلاف نویسنده ها با شخصیت اول این سریال ( جنا اورتگا)، تولید آن بین ۶ تا ۸ ماه با تاخیر آغاز شد. اما اکنون عوامل تولید، مشغول ضبط آن هستند و به نظر می رسد پخش فصل دوم اواسط یا اواخر سال ۲۰۲۴ باشد.

بازیگران سریال ونزدی

• جنا اورتگا (ونزدی آدامز)

• اما مایرز (اینید سینکلر)

• کریستینا ریچی (مرلین تورنهیل)

• پرسی هینس وایت (خاویر تورپ)

• هانتر دوهان (تایلر گالپین)

    تاریخ پخش سریال ونزدی فصل دوم

داستان سریال Wednesday فصل ۲

هنوز خلاصه ی سریال ونزدی فصل ۲ مشخص نشده است اما در این قسمت داستان احتمالی و حدسیات آن را با شما مرور می‌کنیم. سریال کاملا پایان بازی داشت و مبهم تمام شد. این اتفاق باعث شد تا طرفداران نظریه‌های زیادی درباره دنباله آن بدهند. همچنین باتوجه به نکات ریزی که در سریال پیدا کردیم، قطعا ونزدی نیاز داشت تا با فصل دوم خود به ابهامات پاسخ دهد.

در پایان فصل اول شاهد آن بودیم که ونزدی در گوشی جدید پیامی تهدید‌ آمیز از فردی ناشناس دریافت کرد. پیامی که نشان دهنده این بود که ونزدی دائما زیر نظر است و با گفتن جمله: «تو را زیر نظر دارم.» یقینا به مخاطبان اعلام کرد که ماجراهای جدیدی در راه است.

باید ببینیم این شخصی که ونزدی را تهدید می‌کند چه کسی می‌تواند باشد که جز رازهای سریال ونزدی فصل دوم خواهد بود. از طرف دیگر تایلر که کاملا مشخص شد هیولایی هاید است چه می‌کند؟ آیا می‌تواند از بازداشتگاه فرار کند؟ آیا او شخصیت منفی فصل دوم نیز خواهد بود؟ سرنوشت لورل گیتز چه خواهد شد؟ آیا لاریسا ویمز واقعا کشته شده است؟ علت تغییر ظاهر و رنگ چشم لورچ چه بود؟

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.