آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

کدام افراد مشمول یارانه ۸۰۰ هزار تومانی می شوند؟

در این خبر از صفحه فردا جزئیات مهمی درباره یارانه ۸۰۰ هزار تومانی را میخوانید.

به گزارش صفحه فردا به نقل از خبرانلاین، خبری درباره یارانه ۸۰۰ هزار تومانی منتشر شده است. یارانه یک نوع کمک مالی است. یارانه انواع مختلفی دارد. یارانه متعلق دهک پایین و کم در آمد جامعه است. در خبر زیر جزییاتی درباره یارانه ۸۰۰ هزارتومانی طرح یسنا را می خوانید.

مشمولان و زمان واریز یارانه ۸۰۰هزار تومانی مشخص شدند

در قالب طرح ملی یسنا مبلغ ۸۰۰ هزار تومان به حساب سرپرستان خانوار دهک یک واریز می‌شود. ​​​​​​​معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این خبر گفت: در طرح ملی یسنا که برای مادران دارای فرزند شیرخوار در حال اجراست، مبلغ ۸۰۰ هزار تومان برای دو ماه بهمن و اسفند به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

علیرضا عسگریان گفت: در حال حاضر ۲۳ هزار مادر دارای فرزند شیرخوار زیر دو سال در ۸ استان کشور مشمول این طرح می‌شوند که می‌توانند ۱۶ قلم کالای اساسی را از ۲۱۰ هزار فروشگاه در سطح کشور خریداری کنند.

به گفته عسگریان، مادران دهک یک استان‌های ایلام، خراسان‌های شمالی و جنوبی، لرستان، هرمزگان، گلستان، کهگیلویه و بویراحمد در طرح ملی یسنا قرار دارند.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: استان‌های ایلام و گلستان به ترتیب کمترین و بیشترین مشارکت در این طرح را داشتند.

عسگریان خطاب به مشمولان این طرح گفت: زمان استفاده از اعتبار کالابرگ الکترونیکی دو ماهه است و قابل تمدید نیست و اگر سرپرست خانواری از این اعتبار طی دو ماه استفاده نکند، امکان ذخیره‌سازی در حساب کالابرگ را ندارد.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.