آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

کاملیا فلاح دروازه‌بان پرسپولیس کیست؟ + بیوگرافی

کاملیا فلاح دروازه بان جوان و آینده دار باشگاه پرسپولیس است. او با تمرینات سخت خود، آماده فصل جدید می‌شود. کاملیا فلاح گلر جدید و با انگیزه تیم پرسپولیس با جدیت خود را مهیای فصل جدید لیگ برتر می‌کند. او به تازگی در صفحه شخصی خود، فیلم‌هایی از تمرینات سختش در پارک جنگلی چیتگر منتشر کرده که این ویدئو نشان می‌دهد او از چه آمادگی بدنی بالایی برخوردار است.
کاملیا فلاح در گذشته تجربه فعالیت در رشته تکواندو را دارد و عناوینی نیز در این رشته کسب کرده است. وی از طرفداران سبک گیاهخواری است. مترجمی زبان نیز دیگر توانمندی این دروازه بان خوش آتیه باشگاه پرسپولیس می‌باشد.

این دروازه بان اینده دار به تازگی در صفحه مجازی خود تصاویری از تمرینات سخت خود دربوستان جنگلی چیتگر منتشر کرده است که نشان دهنده جدیت او برای مسابقات است و همچنین از امادگی بدنی بالای او خبر می‌دهد.
کاملیا فلاح متولد ۱۳ دی ۱۳۸۰ است و هم اکنون ۲۰ سال دارد.کاملیا فلاح هم اکنون مجرد است.

او بسیار به تغذیه خود اهمییت می‌دهد و سعی دارد تا سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرد. او همچنین به تازگی به عنوان مدل تبلیغاتی با برند دوبیس نوتریشن که یک هلدینگ غذایی و دارویی است شروع به کار کرده است. کاملیا فلاح هم اکنون دانشجوی رشته مترجمی زبان در دانشگاه ازاد اسلامی واحد تهران شمال است.
او به مدت ۸ سال در رشته تکواندو به فعالیت پرداخته است و موفق به کسب مقام اول تیمی لیگ شمال شرق تهران، مقام دوم لیگ برتر استان تهران رده سنی خردسالان و مقام سوم تیمی لیگ برتر استان تهران رده سنی نونهالان شد؛ و بعد از ان پا به عرصه فوتبال گذاشت و به مدت دوسال است که در این زمینه فعالیت می‌کند و در سال اول در لیگ دسته یک و سال دوم در لیگ برتر بازی می‌کند او ابتدا در تیم افراز بازی می‌کرد و هم اکنون به عنوان گلر جدید تیم پرسپولیس انتخاب شده است.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.