آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

کارشناس بازارهای مالی درباره لیست شدن توکن همستر در صرافی‌ها می گوید

اگر برای شما نیز سوال شده است که آیا ممکن است توکن همستر در صرافی‌ها لیست شود؟ می توانید پاسخ خود را در این مطلب بخوانید.

جواد نصر، کارشناس بازارهای مالی در این خصوص می گوید: مکانیسم ایردراپ در تقسیم توکن در بازار کریپتو خیلی مورد استفاده قرار میگیرد.

یک قانون نانوشته میگه همیشه اولین پروژه‌ها موفق‌ترین پروژه‌ها هستند نات‌کوین پروژه موفقی بود ولی تعداد ایردراپ‌های موفق زیاد نیستند.

ایردراپ همستر هندوانه ای کاملا در بسته است مخصوصا برای برخی از کاربران ایرانی و کلا ادم‌هایی که سطح اطلاعات پایینی در این زمینه دارند کاملا غیر قابل پیش بینی است.

چرا که ممکن به هر دلیلی مثل عدم لیست شدن این توکن یا حتی فیلترینگ بودن آن برای کاربرهای ایرانی رخ دهد‌.

به مردم توصیه می‌شود به این ایردراپ مثل یک بازی نگاه کنند اما اینکه تمام وقت و زندگی  را صرف این بازی کنیم اشتباه است چرا که کاملا این پروژه غیر قابل پیش بینی است.

برخی از افراد گمان می‌کنند در این بازی فقط با کلیک می‌شود سکه جمع آوری کرد در صورتی که تصور اشتباه است این ایردراپ یک بازی است که از طریق بالا بردن مرحله‌های آن می‌توان توکن بیشتری ماین کرد.

برخی از افراد معتقدند چون این توکن طرفداران زیادی خواهد داشت می‌تواند موفق باشد اما این موضوع دلیل منطقی برای موفقیت این پروژه نیست.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.