آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

چرا احمدی نژاد می گفت مدیر پرداخت یارانه نقدی امام زمان است؟

۱۳سال پیش که احمدی نژاد، پرداخت یارانه نقدی را آغاز کرد، آن را به امام زمان(عج) منتسب کرد.

به گزارش صفحه فردا او در ۱۵ دی ماه ۱۳۸۹ در جمع گروهی از نخبگان سمنان هدفمند کردن یارانه‌ها را یک طرح موفق خواند و گفت: در این ۲۰ روزی که از اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها می‌گذرد صمیمیت‌ها، احترام‌ها و دلسوزی‌ها بیشتر شده است و این آثار عدالت است و برای بنده یقین است که معنویت در کشور افزایش یافته است.

آنگونه که خبرگزاری فارس در آن مقطع گزارش داد،وی خاطرنشان کرد: یکی از دلایل موفقیت اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها این است که خادمان ملت وقت گذاشتند و روی آن کار کردند به نحوی که الان نیز هر شب ستاد مسئولین ارشد برگزار می‌شود و در آن ستاد جزئی‌ترین مسائل مورد بررسی قرار می‌گیرد.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه دلیل دیگر اجرای موفقیت‌آمیز هدفمند کردن یارانه‌ها این است که این طرح به اصل عدالت برمی‌گردد اظهار داشت: برای بنده یقینی است که طرح اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها را مولای ما حضرت ولی عصر حضرت (عج) مدیریت و هدایت کرده و می‌کنند.

احمدی‌نژاد همچنین با اشاره به دیدار خود با مقام معظم رهبری قبل از اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها گفت: وقتی خدمت مقام معظم رهبری رسیدم ایشان فرمودند به مردم بگویید این پول پول امام زمان است.

انتساب جمله اخیر به رهبرانقلاب هیچگاه تایید نشد و به نظر می رسد از جمله ادعاهایی است که نظیر آن بارها تکرار شده بدون آنکه برای آن سندی ارائه شده باشد.

مشهور است که احمدی نژاد،گاهی عقاید خود را به نقل از دیگران یا در برداشت از سخنان آنها پنهان می کرد.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.