آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

ویدا افشار همسر سابق پیمان آدیداس کیست؟ + علت خودکشی او

با انتشار خبرخودکشی ویدا افشار در این مطلب بیوگرافی ویدا افشار همسر سابق پیمان آدیداس و علت خودکشی او را خواهیم خواند.

ویدا همسر سابق پیمان آدیداس بلاگر معروف اینستاگرام و خالق کلیپ‌های «سوسماس» در فضای مجازی بود. پس از مرگ پیمان، ویدا با شخصی به نام «آبراهام» ازدواج کرد که دوست پیمان آدیداس بود. گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که او به علت اختلاف با همسرش دست به این کار زده است.

بیوگرافی ویدا افشار

ویدا افشار متولد ۳ تیر ۱۳۸۱ بلاگر و رپر مشهور اینستاگرامی بود. او علاوه بر بلاگری در زمینه خوانندگی رپ نیز فعالیت داشت و در سبک دیس لاو فعالیت می‌کرد.

بعد از ظهر دوشنبه یازدهم تیرماه، مرگ مشکوک زنی جوان در محله تجریش به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیم تحقیق با دستور قاضی موسی رضازاده؛ بازپرس ویژه قتل شعبه یازدهم دادسرای جنایی راهی محل حادثه شدند و جسد زن جوان بلاگری را مشاهده کردند که براثر مصرف قرص برنج خودکشی کرده بود.

ماجرای خودکشی ویدا همسر سابق پیمان آدیداس

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت که احتمالا زن جوان که با نامزد بلاگر خود از شمال راهی تهران بوده دچار اختلاف و در مسیر از خودروشان پیاده شده و سپس به قصد خرید قرص راهی ناصر خسرو شده است.

بررسی‌های بیشتر هم نشان می‌داد که ویدا آدیداس هنگامی که به خیابان ناصر خسرو می‌رفته در مسیر استوری گذاشته و طلب حلالیت کرده است! همچنین مرد قرص فروش نیز او را تا تجریش همراهی کرده است.

بدین ترتیب مرد قرص فروش هدف تحقیق قرار گرفت و ماجرا را اینطور به تیم جنایی توضیح داد: متوفی هنگامی که به ناصرخسرو آمد در خواست قرص برنج کرد اما در آن موقع قرص موردنظر را نداشتم به‌خاطر همین موضوع و با اصرار خودش رفتیم تا قرص تهیه کنیم اما هنگامی که بازگشتیم گاری‌ام را به سرقت برده بودند من که شاکی شدم او مدعی شد، قرص را نمی‌خورد فقط می‌خواهد مرد جوانی را بترساند.

ویدا افشار همسر سابق پیمان آدیداس کیست؟ + علت خودکشی او

وی ادامه داد: زن جوان در خواست کرد تا با یکدیگر به تجریش برویم و پول را آنجا به من بدهد اما ناگهان در محل موردنظر جلوی چشمان مرد جوان قرص را خورد و حالش بد شد؛ او خیلی زود به بیمارستان منتقل شد اما اقدامات کادر درمان فایده‌ای نداشت و روی تخت بخش اورژانس به کام مرگ فرو رفت.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم و بیمارستان، تیم تحقیق از سوی بازپرس جنایی مأموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی بررسی‌های خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

پیمان آدیداس چرا فوت کرد؟

پیمان کوچکی ملقب به پیمان آدیداس متولد سال ۱۳۷۵ در سن ۲۷ سالگی بر اثر سکته قلبی دار فانی را وداع گفت. او مبتکر کلیپ‌های معروف «سوسماس» در اینستاگرام بود.

پیمان آدیداس در ۱۳ خرداد ۱۳۷۵ در خانواده ای فقیر در شهر کبود راه آهن همدان به دنیا آمد و کودکی بسیار سختی داشت.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.