آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

واکنش پیمان معادی به شکایت آموزش و پرورش بخاطر سکانس جنجالی سریال افعی تهران

پیمان معادی پس از شکایت آموزش و پرورش و حواشی اخیر سریال افعی تهران در پیج شخصی خود در اینستاگرام پستی منتشر کرده است که خواهیم دید.

پیمان معادی، فیلمنامه نویس و بازیگر سریال «افعی تهران» با انتشار پستی در اینستاگرام خود درباره یکی از سکانس های این سریال نوشت: «بازنشر سکانس‌های شاخص سریال افعی تهران باعث بحث و تبادل نظر میان مخاطبین سریال و کاربران شبکه‌های اجتماعی شده است. در این بین مواجهه شخصیت اصلی داستان با ناظم مدرسه‌ای که سابقه تنبیه بدنی دانش‌آموزان را داشته بیش از همه مورد تحلیل قرار گرفته است.

واکنش پیمان معادی به شکایت آموزش و پرورش

او در ادامه آورده است: «لزوم توضیح این نکته مایه تعجب عوامل سازنده «افعی تهران» شده که شخصیت ناظم مدرسه در این سریال به عنوان یک شخصیت ساختگی به هیچ‌وجه پرچم‌دار تمام شاغلین نظام آموزشی کشور نیست. همان‌طور که شخصیت اصلی سریال به عنوان یک منتقد و کارگردان سینما، روان‌شناسِ قصه، مدیر مهدکودک و سایر شخصیت‌های این مجموعه نمایشی با تمام نقاط ضعف و قوت خود نماد اعضای صنف‌شان به حساب نمی‌آیند. عوامل ساخت سریال «افعی تهران» از اهمیت نهاد مدرسه و معلم در تربیت مردم یک جامعه آگاه هستند و به خوبی می‌دانند که بعد از خانواده مهم‌ترین نهاد موثر در پرورش افراد یک جامعه، مدرسه است.»

واکنش پیمان معادی به شکایت آموزش و پرورش

معادی در بخش پایانی این پست همچنین نوشته است: «عوامل سازنده سریال «افعی تهران» ضمن قدردانی از همراهی گسترده تماشاگران از همه مخاطبین دعوت می‌کنند تا در راستای قدردانی از معلمین سختکوش، عالم و فداکاری که آن‌ها را در مسیر رشد فردی و تحصیلی یاری کردند در شبکه‌های اجتماعی با ذکر نام و سال تحصیلی از ایشان به نیکی یاد کنند تا «افعی تهران» بهانه‌ای برای قدردانی از این عزیزان شریف باشد.»

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.