آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

همسر اول علی دایی و مادر دنیز دایی کیست؟

با مصاحبه جنجالی علی دایی و عنوان کردن اینکه فقط یکبار ازدواج کرده است در این مطلب به معرفی همسر اول علی دایی و مادر دنیز دایی پرداخته ایم.

علی دایی برای بار دوم سال ۱۳۸۳ در ۳۵ سالگی با «مونا فرخ آذری» طراح جواهرات ازدواج کرد که آن زمان مراسم مجلل عروسی این زوج بیش از ۱۰۰ میلیون خرج برداشت.

همسر اول علی دایی

علی دایی اولین بار با خانمی بنام «مهسا خان پور» ازدواج کرد اما این زندگی بعد از تولد دخترشان بنام «دنیز» در سال ۱۳۸۳ به جدایی ختم شد.

علی دایی اولین بار با خانمی بنام «مهسا خان پور» ازدواج (نامزد) کرد اما این زندگی بعد از تولد دخترشان بنام «دنیز» در سال ۱۳۸۳ به جدایی ختم شد.

دنیز حالا سالهاست ساکن کشور انگلیس بوده و آنجا زندگی و تحصیل می کند.

همسر اول علی دایی

همسر دوم علی دایی

دایی برای بار دوم سال ۱۳۸۳ در ۳۵ سالگی با «مونا فرخ آذری» طراح جواهرات ازدواج کرد که آن زمان مراسم مجلل عروسی این زوج بیش از ۱۰۰ میلیون خرج برداشت.

همسر دوم علی دایی

ثمره این زندگی هم یک دختر بنام بنام «نورا» متولد ۱۳۹۰ می باشد.

تکذیب ازدواج اول

علی دایی روز ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ در گفتگوی ویدیویی با عادل فردوسی پور اعلام کرد در زندگی اش تنها یکبار ازدواج کرده و اخبار فضای مجازی صحت ندارد.

او حتی به اشتباه سن دخترش دنیز را ۱۶ ساله اعلام کرد اما او ۲۰ شهریور ماه ۱۴۰۱ تولد ۱۸ سالگی خود را جشن خواهد گرفت.

افشاگری دنیز دایی علیه پدرش

چهار روز بعد از حرف هایی علی دایی در مورد اینکه فقط یکبار ازدواج کرده؛ دنیز دخترش ، عکس خود و مادرش مهسا خان پور را منتشر کرد و نوشت:

امروز داشتم به این فکر میکردم که چیزی نمونده که ۱۸ سالم بشه و نشستم عکسای بچگیمو دیدم که اینو پیدا کردم که خیلی هم دوستش دارم.

فکر میکنم عکس تولد یک سالگیم باشه که اتفاقاً روزشم با تولد مامانم یکیه ، ۲۰شهریور.

خواستم با این عکس از اینکه همیشه هم دوستم بودی هم مامانم ازت تشکر کنم مامان مهسا جونم ، مرسی بابت همه سختیا و از خود گذشتگی هایی که واسه من کردی ، دوستت دارم.

افشاگری دنیز دایی علیه پدرش

چرا علی دایی واقعیت را نگفت؟

از سالها پیش با توجه به سن تولد دنیز و ازدواج دوم علی دایی برای رسانه ها ازدواج اول ایشان مشخص و محرز بود اما شاید این رابطه در دوران نامزدی به اتمام رسیده است برای همین با احتیاط این خبر منتشر و از آن صحبت می شد.

با اینکه حال این مسائل خصوصی بوده اما تکذیب علی دایی و واکنش دخترش به این موضوع آنرا برای طرفداران این شخصیت مطرح فوتبالی جذاب می کند.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.