آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

نسبت مرجان محتشم خانوم کوچیکِ سریال پس از باران با عادل فردوسی‌پور چیست؟

رکنا نوشت: عادل فردوسی پور با خانم بازیگر ازدواج کرد و طلاق گرفت.این قویترین فرضیه درباره سرنوشت عادل است که مدتی متاهل بود و الان مطلقه است .

مرجان محتشم متولد ۱۳ اسفند ۱۳۴۸ در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.تحصیلکرده مقطع دبیرستان می باشد که از ۲۵ سالگی وارد عرصه بازیگری شد تا اینکه سال ۱۳۷۹ با نقش خانم کوچیک (شهربانو) به شهرت عجیبی رسید

پس از گذراندن دوره های تجربی بازیگری اولین بار در سال ۱۳۷۳ زمانی که ۲۵ ساله بود با حقیقت آیینه به کارگردانی اسماعیل میهن دوست جلوی دوربین رفت.

در سال ۱۳۷۵ با سریال بهشت گمشده به کارگردانی کامران قدکچیان درخشید تا اینکه سال ۱۳۷۸ با سریال پس از باران در نقش خانم کوچیک به شهرت رسید.

محتشم اولین و آخرین تجربه اش در سینما سال ۱۳۸۱ با فیلم رز زرد بود و سال ۱۳۸۵ هم در سریال پرواز در حباب آخرین بار جلوی دوربین رفت

ایشان سال ۱۳۸۷ هم در تله فیلم ستاره من و نامادری آخرین فعالیت خود را انجام داد.

بیماری مرجان محتشم

مرجان محشتم سال ۱۳۹۱ در ۴۳ سالگی درگیر بیماری سختی شد که حتی برای تامین هزینه های درمان نیز با مشکل مواجه شد

می گوید من در حال حاضر از داشتن یک دفترچه بیمه هم محروم هستم و تنها با طراحی داخلی ساختمان امرار معاش و گذران زندگی می‌ کنم

از طرفی حتی نوشته هی من هم به دلیل مرجان محتشم بودن چاپ نمی شود.

ازدواج مرجان محتشم با عادل فردوسی پور

اخباری مبنی بر ازدواج مرجان محتشم با عادل فردوسی پور در فضای مجازی منتشر شد و حتی عده ای شایعه طلاق این دو را نیز اطلاع رسانی کردند.

که هیچکدام از آنها واکنشی نشان ندادند و با توجه به اینکه هم عادل فردوسی پور و هم مرجان محتشم مدتی ازدواج کرده و بعد مطلقه شده اند و عجیب اینکه هیچکس از همسران آنها خبری ندارد قویترین احتمال ازدواج آنها و مطلقه شدنشان است.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.